Elite World Grand Hotel Küçükyalı

MEKAN
:
Elite World Grand Hotel Küçükyalı
WEB
:
eliteworldhotels.com.tr
E-POSTA
:
kucukyali@eliteworldhotels.com.tr
ADRES
:
İnönü Caddesi No: 22 Küçükyalı Maltepe İstanbul

Anadolu Yakası’nın en keyifli lokasyonlarından biri olan Küçükyalı’da yer alan Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’nın modern bir anlayışla dekore edilen konforlu odalarında, kusursuz deniz ve Prens Adaları manzarası eşliğinde konaklama deneyiminizi unutulmaz bir anıya dönüştürmek için size en uygun odayı seçin ve anın keyfini yaşayın! Konaklamalı ve konaklamasız yılbaşı etkinlik programlarımızla siz de yılbaşı ruhunu doyasıya hissedebilirsiniz.

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, farklı tasarım ve konseptlere sahip yeme-içme alanlarında eşsiz bir deneyim için sizi bekliyor. Muhteşem yılbaşı menüsü, açık büfe seçenekleri ve özel şeflerin elinden çıkma şahane tatları ile Elite World damaklarınızda iz bırakmaya aday.

Elite World Hotels & Resorts’un BtoH konsepti ile kurgulanan ikinci oteli olan Elite World Grand İstanbul Küçükyalı Hotel’de düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız rengârenk geçecek! En sevilen sanatçıların yer aldığı yılbaşı organizasyonları ile aileniz ve sizin için unutulmaz anlar Elite World Küçükyalı'da mümkün. 

Erkenden rezervasyonlarınızı oluşturun, bu eşsiz deneyimde siz de yerinizi alın!

İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız