GİZLİLİK ŞARTLARI

Gizlilik ve Güvenlik Hakkında Genel Bilgilendirme

yilbasiprogramlari.com web sayfamızda gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde ziyaretçi gizliliğini korumak ekibimiz için esastır. Web sitemizi kullanan hiç bir ziyaretçimizin herhangi bir şekilde kişisel bilgi ve verileri kayıt altında tutulmamaktadır. Yalnızca web sayfamızda bulunan iletişim ve reklam için bize ulaşmanızı sağlayacak olan ve sizler tarafından doldurulan formlar aracılığıyla bizlere iletmiş olduğunuz bilgileriniz sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun şekilde kayıt altına alınması ve gizliliğinin korunması yilbasiprogramlari.com garantisi altındadır.

yilbasiprogramlari.com ekibi size ait bilgileri teknik olarak tamamıyla güvenli biçimde saklamaktadır. Web sayfamızın kullanımı ile alakalı sizlere ait bilgilerin herhangi bir kayıp yada değişikliğe karşı korunması için gerekli bütün tedbirler alınmaktadır. 

yilbasiprogramlari.com platformumuzda kullanıcı tecrübesini en üst düzeye çıkartmak, web sitemizi daha kullanışlı hale getirmek için ziyaret istatistiklerinizi takip etmek amacıyla Google Analytics altyapısı kullanarak analiz ediyoruz.