KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemiz (www.yilbasiprogramlari.com), sizleri tüm Türkiye'de bulunan binlerce yılbaşı mekanının hazırladığı yılbaşı programları ile ilgili olarak bilgilendirmek ve sizlere en uygun yılbaşı programlarını bulup doğru iletişim bilgileriyle kaliteli bir yılbaşı etkinliğine katılmanızı sağlamak için hazırlanmış olup, web sitemizi kullanırken size en uygun yılbaşı programlarına erişip iyi bir yılbaşı tatili geçirmenizi ümit ediyoruz. Lütfen web sitemizde bulunan şehir ve bölgelerine, yılbaşı mekanlarına ve yılbaşı programlarına göz atın ve sitemizin çeşitli özelliklerinden faydalanarak sizlere en uygun içeriklere ulaşın. Ancak web sitemizi kullanmanızın belirli Kullanım Koşullarına tâbi olduğunu lütfen unutmayın. Web sitemizi kullanmakla bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Web Sitesinin Kullanımı:

Web sitemizin herhangi bir bölümüne otomatik bir kötü amaçlı yazılım kullanarak erişilmesi ve kopyalanması kesinlikle yasaktır. Web sitemizin yasadışı herhangi bir amaçla kullanılması yasaktır.

Kayıt:

Web sitemize yılbaşı programınızı, programlarınızı ya da mekanınızı eklerken sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmayı unutmayın.

Verilerin Gizliliği:

Yılbaşı Programları olarak verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz ve web sitemizde kullandığınız tüm bilgilerinizi Gizlilik Politikasına ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun şekilde kullanıyor ve koruyoruz.

Web Sitesi İçerikleri ve Bağlantılar:

Web sitemizde, tüm Türkiye'den bir çok yılbaşı mekanı ve bunlara ait yılbaşı programlarının detaylı bilgileri paylaşılmaktadır.

Web sitemizde paylaşılan içeriklerde bulunan ve bağlantı yapılan diğer web sitelerinden internet yoluyla yapılan yayınlardan ya da bu web sitelerinden alınacak mesaj ve içeriklerden Yılbaşı programları sorumlu değildir.

Yılbaşı programları sitemiz aracılığıla bağlantı yapılan diğer web sitelerinden alınan içeriklerden, bilgil veya hizmetlerden kaynaklanan zarar ve ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak Yılbaşı Programları sorumlu değildir.

Yardım ve Sorular:

Yılbaşı Programları web sitemizi kullanımı ile alakalı olarak oluşabilecek yardım ve sorularınız için web sitemiz üzerinden E-posta ya da telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

404 Sayfası:

Yılbaşı Programları web sayfasında silenen, kaldırılan ve yenilen linkler için kullanılan 404 sayfasına denk geldiyseniz, aradığınız sayfaya ulaşamayacağınız anlamına geliyor.