2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Çanakkale Yılbaşı Programları 2024

ÇANAKKALE YILBAŞI PROGRAMLARI 2024

Tüm Çanakkale Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

ÇANAKKALE YILBAŞI MEKANLARI 2024

Bengodi Boutique Hotel Çanakkale
Bengodi Boutique Hotel Çanakkale
Bengodi Boutique Hotel Çanakkale'de bağ bozumundan yılbaşına kadar en eşsiz etkinlikler ve el yapımı özel lezzetler doğa ile iç içe sizi bekliyor...
Çanakkale
286 Restaurant Çanakkale
286 Restaurant Çanakkale
Çanakkale yılbaşı restaurantları arasında yer alan 286 Restaurant Çanakkale yılbaşı gala programları ile Ankara yılbaşı eğlenceleri arasında en çok...
Çanakkale
Nadas Kazdağları Çanakkale
Nadas Kazdağları Çanakkale
Çanakkale yılbaşı otelleri arasında yer alan Nadas Kazdağları Çanakkale hazırladığı yılbaşı eğlencesi ve yılbaşı menüsü ile her sene birbirinden...
Çanakkale
İda Tur Motel Çanakkale
İda Tur Motel Çanakkale
Çanakkale yılbaşı otelleri arasında İda Tur Motel, samimi ve sıcak atmosferi ile Ayvacık yılbaşı otel programlarının öncelikli tercihi olarak sizlerle
Çanakkale
Seğmen Otel Çanakkale Küçükkuyu
Seğmen Otel Çanakkale Küçükkuyu
Çanakkale yılbaşı otellerinden Seğmen Otel Çanakkale Küçükkuyu her sene gibi bu senede unutulmaz bir yılbaşı gala programına ev sahipliği yapacak.
Çanakkale
Assos Zeytinhan Hotel Çanakkale
Assos Zeytinhan Hotel Çanakkale
Çanakkale Assos yılbaşı otellerinden Assos Zeytinhan Hotel, denizin kıyısında yemyeşil bir doğada keyifli bir yılbaşı tatili için güzel bir alternatif
Çanakkale
Kazdağı Atilabey Konağı Butik Otel
Kazdağı Atilabey Konağı Butik Otel
Çanakkale yılbaşı otelleri arasında bulunan Kazdağı Atilabey Konağı Butik Otel, hem deniz hem de muhteşem doğa manzarasıyla sizleri bekliyor.
Çanakkale
Gulet Restaurant Çanakkale
Gulet Restaurant Çanakkale
Çanakkale yılbaşı restoranları arasında bulunan Gulet Restaurant, günlük taze meze ve balıklarıyla muhteşem bir yılbaşı menüsü sizleri bekliyor.
Çanakkale
Ataol Çan Termal Otel Çanakkale
Ataol Çan Termal Otel Çanakkale
Çanakkale yılbaşı otelleri Ataol Çan Termal Otel, Çanakkale’de huzurlu bir yılbaşı programı ile misafirlerine özel konaklama seçenekleri sunuyor.
Çanakkale
Hayal Kahvesi Çanakkale
Hayal Kahvesi Çanakkale
Çanakkale yılbaşı mekanları arasında bulunan ve gece hayatına yön veren Hayal Kahvesi, en iyi müziklerle yılbaşı gecenizi keyifli anlara dönüştürüyor.
Çanakkale
Palace Hotel Olive Odore Çanakkale
Palace Hotel Olive Odore Çanakkale
Çanakkale yılbaşı otellerinden Palace Hotel Olive Odore, şehirden uzak, zeytin kokusu ve bol oksijenin kucağında eğlenceli bir yılbaşı tatili sunuyor.
Çanakkale
Troia Tusan Hotel Çanakkale
Troia Tusan Hotel Çanakkale
Çanakkale yılbaşı otellerindenTroia Tusan Hotel'de muhteşem orman, deniz ve havuz manzarası ile şahane bir yılbaşı tatili geçireceksiniz.
Çanakkale
Tüm Çanakkale Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız

ÇANAKKALE YILBAŞI 2024

2024 Çanakkale Yılbaşı Programları

Körfez manzarası ve tarihi zenginlikleriyle Çanakkale unutamayacağınız yılbaşı mekanlarından biri olabilir. Antik çağlardan kalma yapılarıyla ve iki kıtanın ucunu bir araya getiren coğrafik konumuyla hem deniz hem de tarihin manzarasını görmek isteyenler için muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor. Çanakkale yılbaşı programları, her sene olduğu gibi önümüzdeki senelerde de oldukça aktif.

Çanakkale Gezilecek Yerler

Troya Devleti’nin yer aldığı Çanakkale toprakları birçok tarihi mekanıyla bilinmektedir. Hem gece hayatı olarak hem de yılbaşı aktivitelerine karşı sımsıcak ve samimi bir şehir olarak unutamayacağınız bir yılbaşı geçirmenizi sağlayacaktır. Çanakkale yılbaşı etkinlikleri için seçebileceğiniz bin bir çeşit otel seçeneği ve etkinlik programlarıyla hem tarihi keşfedebilir hem de sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Çimenlik kalesi, Kilitbahir kalesi ve Truva antik kenti ile yıllardır Arkeoloji çalışmalarıyla sergilenen tarihine hem eşlik edebilir hem de bu sırada yılbaşı programlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Körfez manzarası ve muhteşem kıyılarıyla Çanakkale tam size göre bir yılbaşı tatili sunuyor olabilir.

Çanakkale Gece Hayatı

Saat kulesiyle güzel bir manzaraya kapılarını açan Çanakkale yılbaşı mekanları oldukça fazla olan şehirlerden biridir. Türkiye’nin en aktif şehirlerinden biri olan İstanbul’a yakın olmasının da verdiği aktif gece hayatı, ünlü sanatçıların konserler verdiği ve canlı müziğin asla kesilmediği barlarıyla bilinmektedir. Hem ünlülerle hem de güzel romantik mekanlarıyla yılbaşını sevdiklerinizle geçirmekten keyif alacağınız şehirlerden biri olan Çanakkale’de otel fırsatlarını şimdiden gözden geçirebilirsiniz.

Çanakkale Yılbaşı Otelleri 2024

Hem villa evler hem de otelleriyle birçok konaklama fırsatı olan Çanakkale yılbaşı otelleri ile eğlenceli bir yılbaşı geçirmeniz için ideal şehirlerden biri olabilir. Ünlülerin ve çeşitliği yılbaşı aktivitelerinin yer aldığı 5 yıldızlı otellerde hem Çanakkale mutfağıyla tanışacağınız yemekleri yiyebilir hem de yılbaşını güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

Çanakkale Türk Mutfağı Lezzetleri

Marmara bölgesinin geleneksel lezzetleriyle tanışabileceğiniz Çanakkale yılbaşı restoranları, balık ve et lezzetleri ve Marmara’ya özgü soslarıyla sizi büyüleyebilir. Romantik bir yılbaşı geçirmek isteyenler için de sakin ve slow yerlere sahip olan Çanakkale, eğlence hayatı için de oldukça aktiftir.

2024 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ