Bolu Yılbaşı Programları 2024

BOLU YILBAŞI PROGRAMLARI 2024

Tüm Bolu Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

BOLU YILBAŞI MEKANLARI 2024

Gazelle Resort Spa
Gazelle Resort Spa
Bolu'nun doğal güzellikleri ile yılbaşı gecesinde vazgeçilmez seçeneğiniz olacak Gazelle Resort Spa Hotel ile tanışın.
Bolu
Bolu Termal Otel
Bolu Termal Otel
Bolu yılbaşı termal otelleri arasında yer alan Bolu Termal Otel yılbaşı programları ve konaklamalı yılbaşı gala programları ile herkesi bu muhteşem...
Bolu
Hampton By Hilton Bolu
Hampton By Hilton Bolu
Bolu yılbaşı otelleri arasında bulunan Hampton By Hilton Bolu, üzenlediği yılbaşı gala programları ile sizleri eğlenceye davet ediyor.
Bolu
6:45 Kaybedenler Kulübü Bolu
6:45 Kaybedenler Kulübü Bolu
Bolu yılbaşı gece kulübü 6:45 Kaybedenler Kulübü Bolu, yılbaşı DJ partileri, sahne performansları ve dahasıyla yılbaşı eğlencesinin kapılarını açıyor.
Bolu
Abant Palace Otel
Abant Palace Otel
Abant yılbaşı otelleri arasında bulunan Abant Palace Otel, eğlencenin yanında eşsiz mutfağı ile muhteşem bir yılbaşı ziyafet şöleni sunuyor.
Bolu
Vonresort Abant
Vonresort Abant
Bolu Abant yılbaşı otellerinden Vonresort Abant Hotel, muhteşem doğasıyla ve ailenizle birlikte harika bir yılbaşı programı için sizleri bekliyor.
Bolu
The Sign Esentepe Hotel Bolu
The Sign Esentepe Hotel Bolu
Gerede yılbaşı oteli The Sign Esentepe Hotel Bolu'da rahat bir nefes almaya ve yılbaşı gecesi yılbaşı gala programı ile eğlenmeye hazır olun.
Bolu
Elifim Resort Hotel Bolu
Elifim Resort Hotel Bolu
Bolu Gerede yılbaşı otellerinden Elifim Resort Hotel Bolu ile muhteşem gecenizi renklendirecek yılbaşı eğlencesine hazır olun.
Bolu
Bolu Karpalas City Hotel
Bolu Karpalas City Hotel
Bolu yılbaşı oteli ve şehrin en güzel yılbaşı programını düzenleyen oteli Bolu Karpalas City Hotel sizleri muhteşem bir eğlenceye davet ediyor...
Bolu
Bolu Kartal Otel
Bolu Kartal Otel
Bolu yılbaşı oteli olarak Bolu Kartal Otel'i tercih edin ve huzurlu ve eğlenceli bir yılbaşı tatili ve unutulmaz bir yılbaşı programı deneyimleyin.
Bolu
Bolu Koru Hotels
Bolu Koru Hotels
Bolu yılbaşı otellerinden biri olan Bolu Koru Otel'de, Bolu'nun muhteşem doğası, harika bir yılbaşı gecesi muhteşem bir eğlence sizleri bekliyor.
Bolu
Bolu Büyük Abant Oteli
Bolu Büyük Abant Oteli
Bolu yılbaşı otellerinden Bolu Büyük Abant Oteli sizleri tertemiz havası, yeşil doğasıyla Abant'ın en güzel yılbaşı oteline davet ediyor.
Bolu
Tüm Bolu Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız

BOLU YILBAŞI 2024

Bolu Yılbaşı Programları

Tertemiz havası ve doğa manzarasıyla kış turizminin vazgeçilmez şehirlerinden biri olan Bolu, bol bol fotoğraf çekmek isteyeceğiniz dört mevsim başka bir güzelliğe sahiptir. Aralık ve ocak aylarında Bolu yılbaşı programları için rezervasyon yapacağınız oteller hem etkinliklerle dolu hem de Bolu’nun muhteşem Türk mutfağıyla sizlere dolu dolu bir tatil geçirme fırsatı verecektir.

Bolu Gezilecek Yerler

Abant ve Yedigöller ile meşhur olan Bolu hem doğal göl manzaralarını hem de kışın en güzel zamanlarını geçirebileceğiniz şehirler arasında yer alıyor. Bolu yılbaşı için unutamayacağınız bir kış turizmine sahip olduğu gibi aynı zamanda kültürel evleri ve müzeleriyle de aklınızı çelebilir.

Yılbaşı tatilinizde şehirde kültürel bir gezi yapabileceğiniz Bolu, Seben kaya evleri, Akkaya travertenleri ve Sülüklügöl Tabiat Parkı ile doğanın bin bir çeşit manzarasıyla karşılaşabileceğiniz olağan üstü mekanlar sunmaktadır. Gölleri ve ormanlarıyla geze geze bitiremeyeceğiniz bu küçük şehirde, doğanın bıraktığı izlere de şahit olabileceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir yılbaşı için Bolu’yu listenize ekleyebilirsiniz.

Bolu Gece Hayatı Ve Eğlence Mekanları

Kışın en güzel zamanlarını geçirebileceğiniz Bolu yılbaşı mekanları, aileniz ve sevdiklerinizle canlı müzik ve lezzetli Bolu yemekleriyle yeni yılı karşılamanız için muhteşem programlara sahiptir. Her yıl olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da gece hayatıyla anılacak ve yılbaşı etkinlikleriyle unutamayacağınız güzel bir tatil geçirmenize imkan tanıyacaktır. Hem tarih hem doğa hem de eğlence için severek geçireceğiniz bir yılbaşı programı Bolu’da sizi bekliyor.

Bolu Yılbaşı Otelleri

Bolu konaklama konusunda sıkıntı yaşamayacağınız, özellikle otellerinde huzurlu zaman geçirebileceğiniz şehirlerimiz arasında yer almaktadır. 5 yıldızlı Bolu yılbaşı otelleri, yılbaşında ağırlayacağı birbirinden ünlü konuklar ve yılbaşı etkinlikleriyle severek katılacağınız aktiviteleri ayağınıza getirecektir.

Bolu’da Türk Mutfağı 

Aşçılarla dolu bir şehir olarak Bolu yılbaşı restoranları açısından da oldukça zengin bir mutfağa sahiptir. Kaldırık dolması, Bolu beyi tatlısı gibi bin bir çeşit lezzetle tanışacağınız Bolu’da, güzel ve romantik bir yılbaşı yemeğinin keyfini de çıkarabilirsiniz. Birçok lezzetle ve eğlenceyle tanışacağınız Bolu’da kayaktan sonra karnınız acıktığında sizi meşhur lezzetler bekliyor olacaktır.

2024 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ