2022 Yılbaşı Restaurantları
2022 Yılbaşı Mekanları

KONYA YILBAŞI PROGRAMLARI

KONYA YILBAŞI MEKANLARI 2022

Tüm Konya Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız
2022 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ

KONYA YILBAŞI 2022

Konya Yılbaşı Programları 2022

Tasavvuf felsefesinin kökenlerinin dayandığı Konya, mistik atmosferiyle huzurlu ve güzel bir yılbaşı geçirmeniz için kültürel bir tur yapabileceğiniz bir şehir. Muazzam mimarisi ve iç Anadolu’nun lezzetlerine ev sahipliği yapan Konya yılbaşı programları bol bol keşif yapacağınız mekanların yer aldığı bir tatil sunacaktır. Hem sizin hem de sevdiklerinizin unutamayacağı bir yılbaşı tatili için Konya’yı listenize ekleyebilirsiniz.

Konya Gezilecek Yerler

Osmanlının kültürünü taşıyan ve bugünlere getiren Konya, kış turizmi açısından da oldukça zengin şehirlerimizden biridir.  Hem güzel manzarası hem de kültürel tarihiyle, yılbaşından önce ya da sonra Konya’yı gezebilir, bu kültürel mirasın sırlarını çözebilirsiniz. Konya yılbaşı tatili için birçok güzel mekanın ve samimi bir şehir yaşantısının bulunduğu şehirlerden biridir. Kış aylarında özellikle yağan yumuşak kar, şehrin güzel atmosferine güzellik katarak yılbaşında da karşılaşabileceğiniz kar manzarasıyla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Alaeddin tepesi, Çatalhöyük Antik Kenti ve Konya arkeoloji müzesi ile hem bizim hem de M.Ö yaşayan medeniyetlerin tarihlerini görebilir, aileniz ya da sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Konya Tropikal Kelebek Bahçesi

Konya manevi zenginliklerinin yanı sıra dünyanın en güzel hayvanlarına da ev sahipliği yapan, Tropikal kelebek bahçesine de sahiptir. Binlerce kelebeğin yer aldığı bu bahçede, Konya yılbaşı mekanları için araştırma yapmadan önce uğrayabilir, birçok tropikal kelebekle tanışabilirsiniz.

Eğlenceli bir tatil için Konya’da gidebileceğiniz kaplıcalarla da Osmanlı’nın hamam kültürünü yerinde yaşayabilirsiniz. Binlerce bitki ve kelebek manzarasından sonra kendinizi kaplıcalarda rahatlatabilirsiniz.

Konya Eğlence Mekanları 2022

Konya eğlence mekanları yönünden de oldukça zengin olan bir şehir olarak, yılbaşında katılabileceğiniz Konya sanatçılı yılbaşı programları da unutamayacağınız bir yılbaşı için ideal olabilir. Hem ünlü sanatçılar hem de canlı müziklerle eğlenceli bir yılbaşı tatili geçirmeniz için Konya’nın otel fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz.

2022 Konya Yılbaşı Otelleri

Konya yılbaşı otelleri, sıcak havuz ve yılbaşı etkinlikleriyle güzel bir kış tatili geçirmenizi sağlayacaktır. Konya hem kültürel olarak hem de eğlenceli bir yılbaşı şehri olarak sizi ve sevdiklerinizi güzel ağırlayacaktır. Konya her şey dahil otel fırsatlarıyla, yılbaşından önce rezervasyon yaparak, siz de eğlenceye dahil olabilirsiniz.