Konya Yılbaşı Programları 2024

KONYA YILBAŞI PROGRAMLARI 2024

Tüm Konya Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

KONYA YILBAŞI MEKANLARI 2024

Chya Performance Hall Konya
Chya Performance Hall Konya
Konya sanatçılı yılbaşı konserleri düzenleyen Chya Performance Hall, muhteşem yılbaşı programları ve yılbaşı konserleri ile eğlenceye devam ediyor.
Konya
Grand Millennium Hotel Konya
Grand Millennium Hotel Konya
Konya yılbaşı otellerinden Grand Millennium Hotel, yılbaşı sanatçılı otel programları ve üst düzey konaklama tecrübesini sizlere sunuyor.
Konya
Grand Hotel Konya
Grand Hotel Konya
Konya yılbaşı otellerinden Grand Hotel Konya, her sene gibi bu senede sizler için muhteşem bir yılbaşı programı düzenliyor.
Konya
Ramada Plaza Konya
Ramada Plaza Konya
Konya yılbaşı otellerinden Ramada Plaza Konya ile eğlenceye hazır olun. Konya'da muhteşem bir yılbaşı tatili sizi bekliyor.
Konya
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel
Sanatçılı yılbaşı otelleri arasında bulunan Dedeman Konya Hotel'de geleneksel Dedeman misafirperverliği ile yılbaşı gecesi eğlenceye hazır olun.
Konya
Tüm Konya Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız

KONYA YILBAŞI 2024

Konya Yılbaşı Programları 2024

Tasavvuf felsefesinin kökenlerinin dayandığı Konya, mistik atmosferiyle huzurlu ve güzel bir yılbaşı geçirmeniz için kültürel bir tur yapabileceğiniz bir şehir. Muazzam mimarisi ve iç Anadolu’nun lezzetlerine ev sahipliği yapan Konya yılbaşı programları bol bol keşif yapacağınız mekanların yer aldığı bir tatil sunacaktır. Hem sizin hem de sevdiklerinizin unutamayacağı bir yılbaşı tatili için Konya’yı listenize ekleyebilirsiniz.

Konya Gezilecek Yerler

Osmanlının kültürünü taşıyan ve bugünlere getiren Konya, kış turizmi açısından da oldukça zengin şehirlerimizden biridir.  Hem güzel manzarası hem de kültürel tarihiyle, yılbaşından önce ya da sonra Konya’yı gezebilir, bu kültürel mirasın sırlarını çözebilirsiniz. Konya yılbaşı tatili için birçok güzel mekanın ve samimi bir şehir yaşantısının bulunduğu şehirlerden biridir. Kış aylarında özellikle yağan yumuşak kar, şehrin güzel atmosferine güzellik katarak yılbaşında da karşılaşabileceğiniz kar manzarasıyla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Alaeddin tepesi, Çatalhöyük Antik Kenti ve Konya arkeoloji müzesi ile hem bizim hem de M.Ö yaşayan medeniyetlerin tarihlerini görebilir, aileniz ya da sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Konya Tropikal Kelebek Bahçesi

Konya manevi zenginliklerinin yanı sıra dünyanın en güzel hayvanlarına da ev sahipliği yapan, Tropikal kelebek bahçesine de sahiptir. Binlerce kelebeğin yer aldığı bu bahçede, Konya yılbaşı mekanları için araştırma yapmadan önce uğrayabilir, birçok tropikal kelebekle tanışabilirsiniz.

Eğlenceli bir tatil için Konya’da gidebileceğiniz kaplıcalarla da Osmanlı’nın hamam kültürünü yerinde yaşayabilirsiniz. Binlerce bitki ve kelebek manzarasından sonra kendinizi kaplıcalarda rahatlatabilirsiniz.

Konya Eğlence Mekanları 2024

Konya eğlence mekanları yönünden de oldukça zengin olan bir şehir olarak, yılbaşında katılabileceğiniz Konya sanatçılı yılbaşı programları da unutamayacağınız bir yılbaşı için ideal olabilir. Hem ünlü sanatçılar hem de canlı müziklerle eğlenceli bir yılbaşı tatili geçirmeniz için Konya’nın otel fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz.

2024 Konya Yılbaşı Otelleri

Konya yılbaşı otelleri, sıcak havuz ve yılbaşı etkinlikleriyle güzel bir kış tatili geçirmenizi sağlayacaktır. Konya hem kültürel olarak hem de eğlenceli bir yılbaşı şehri olarak sizi ve sevdiklerinizi güzel ağırlayacaktır. Konya her şey dahil otel fırsatlarıyla, yılbaşından önce rezervasyon yaparak, siz de eğlenceye dahil olabilirsiniz.

2024 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ