2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Bursa Yılbaşı Programları 2024

BURSA YILBAŞI PROGRAMLARI 2024

Tüm Bursa Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

BURSA YILBAŞI MEKANLARI 2024

Sonset Restaurant Bursa
Sonset Restaurant Bursa
Bursa yılbaşı restaurantlarından Sonset Restaurant, tadına doyamayacağınız lezzetler ve yılbaşı partileri ile sizi eğlenceye davet ediyor.
Bursa
Hotel Çelik Palas Bursa
Hotel Çelik Palas Bursa
Bursa yılbaşı otelleri arasında yer alan Hotel Çelik Palas Bursa muhteşem yılbaşı konseri ve yılbaşı eğlencesi ile sizleri yılbaşı gala programına...
Bursa
Mövenpick Hotel Bursa
Mövenpick Hotel Bursa
Bursa yılbaşı otelleri arasında yer alan Mövenpick Hotel Bursa her sene düzenlediği birbirinden güzel yılbaşı gala programlarına sizleri...
Bursa
Çekirge İstasyon Kır Bahçeleri
Çekirge İstasyon Kır Bahçeleri
Bursa yılbaşı mekanları arasında yer alan Çekirge İstasyon Kır Bahçeleri sizler için muhteşem bir yılbaşı menüsü ve yılbaşı eğlencesi hazırlıyor.
Bursa
My Pub Bursa
My Pub Bursa
Bursa yılbaşı barlarından My Pub Bursa'da keyifli yılbaşı programları, eğlenceyi ve coşkuyu sizlerle buluşturuyor.
Bursa
Euro Park Hotel Bursa
Euro Park Hotel Bursa
Bursa Nilüfer yılbaşı otellerinden ve Bursa Nilüfer yılbaşı galasına ev sahipliği yapan Euro Park Hotel Bursa sizleri her sene birbirinden güzel...
Bursa
Şalgam Özlüce Bursa
Şalgam Özlüce Bursa
Bursa Nilüfer yılbaşı restoranları arasında yer alan Şalgam Adana Meyhanesi & Ocakbaşı yılbaşı gecesi sizleri eğlenceye davet ediyor.
Bursa
Otantik Park Hotel Bursa
Otantik Park Hotel Bursa
Bursa yılbaşı otelleri arasında Otantik Park Hotel, konaklamalı Bursa yılbaşı otel programları ile sizleri keyifli bir yılbaşı tatiline davet ediyor.
Bursa
Marigold Termal Hotel Bursa
Marigold Termal Hotel Bursa
Bursa yılbaşı termal otellerinden Marigold Termal Hotel Bursa, şifalı suları, özel konaklamalı yılbaşı seçenekleri ve dahasıyla konuklarını ağırlıyor.
Bursa
Gold Majesty Hotel Bursa
Gold Majesty Hotel Bursa
Bursa yılbaşı otelleri arasında Gold Majesty Hotel, Bursa'nın en keyifli konaklamalı yılbaşı otel programlarına ev sahipliği yapıyor.
Bursa
Levrek Restaurant Bursa
Levrek Restaurant Bursa
Levrek Balık, Bursa yılbaşı restaurantları arasında özenle hazırlanmış yılbaşı menüsü lezzetleri ve keyifli bir yılbaşı eğlencesiyle sizleri bekliyor.
Bursa
Tren Bursa
Tren Bursa
Bursa yılbaşı mekanlarından Tren Bursa'da ünlü sanatçıların canlı performansları ve sınırsız eğlence sizleri bekliyor.
Bursa
Konak Sea Garden Restaurant Bursa
Konak Sea Garden Restaurant Bursa
Bursa Gemlik yılbaşı restaurantlarından Konak Sea Garden Restaurant, enfes manzarası ve eşsiz lezzetleriyle konuklarını ağırlıyor.
Bursa
Meze Özlüce Restaurant Bursa
Meze Özlüce Restaurant Bursa
Bursa yılbaşı restaurantlarından Meze Özlüce Restaurant, birbirinden leziz meze, ara sıcak ve et menüleriyle misafirlerini ağırlıyor.
Bursa
Alaturka Restaurant Bursa
Alaturka Restaurant Bursa
Bursa yılbaşı restaurantlarından Alaturka Restaurant, Bursa'nın en leziz yılbaşı menüleri ve huzurlu atmosferiyle misafirlerini ağırlıyor.
Bursa
Wosse Lounge Restaurant Bursa
Wosse Lounge Restaurant Bursa
Bursa yılbaşı restaurantlarından Wosse Lounge Restaurant, dünya lezzetlerinden oluşan tadına doyamayacağınız menüsüyle sizi bekliyor.
Bursa
Tüm Bursa Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız

BURSA YILBAŞI 2024

Yeşil Bursa’nın yılbaşı eğlence paketlerinde, 2024 yeni yılına özel konseptler sunan Bursa’nın en güzel yılbaşı programlarını sizlerle buluşturuyoruz. Dağ evi yılbaşı eğlenceleri, orman evi yılbaşı programları ve kent merkezinde şahane kulüplerin eğlence formatlarıyla, 2024 yeni yıla coşkuyla girebilirsiniz.2024 Bursa yılbaşı kutlamalarında, konserler ve canlı müzik etkinlikleriyle eğlence sunan çok sayıda yılbaşı mekanı bulunuyor. Restaurantlar, barlar ve kulüplerde, birbirinden farklı eğlence seçenekleri size özel sunuluyor.

2024 Bursa Yılbaşı Programları

Bursa şehir otelleri ve Osmangazi, Nilüfer gibi merkez ilçe otellerinde yeni yıla özel programlar sunuluyor. Yılbaşı programları web sitemizden kentin en popüler mekanlarını ve yılbaşı gecesine en özel programları hazırlayan mekanları inceleyebilirsiniz. 2024 Bursa yılbaşı etkinliklerinde birbirinden eğlenceli konseptler sunuyoruz. Sevdiklerinizle yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak için, web sitemizden en seçkin konseptleri inceleyebilirsiniz.Sanatçılı program yapan oteller ve restoranlar, müzik ve eğlencede sürpriz dans programları sunan mekanlar, programları ve yeni yıl menüleriyle yilbasiprogramlari.com web sitemizde yerini alıyor. Bursa yeni yıl eğlenceleri termal oteller ve şehir otellerinde özel partiler ve programlarla sunuluyor.Bursa’da 2024 Yeni Yıl PartisiYılbaşı partilerine şimdiden rezervasyon yaptırmak ve doyasıya eğlenmek için size özel yılbaşı programlarını, Bursa’nın en çok tercih edilen mekanlarını inceleyebilirsiniz. Turizm tesisleri, pub ve barlar, gece kulüpleri, dans merkezleri, kültür ve sanat merkezleri, özel konser alanları gibi yüzlerce seçeneği, en iyi programlarıyla web sitemizden inceleyebilirsiniz.Bursa yılbaşı etkinliklerinde farklı konseptler ve otellerde konaklama seçenekli program sunumlarını değerlendirebilirsiniz. Fasıl müzikleri, pop müzik mekanları, Bursa geleneksel eğlence konseptleri gibi her tarza uygun yılbaşı etkinliklerinden size uygun olanı seçebilir, iletişim ve rezervasyon bilgilerini sistemimizden edinerek programınızı hemen oluşturabilirsiniz.Havai fişek gösterileriyle yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak, müziğin keyfi ve coşkunun ritmini sevdiklerinizle yaşamak için muazzam seçkiler sunuyoruz. Dilediğiniz her an sizlere sunduğumuz mekanları seçebilir, sevdiklerinizle şahane bir program yaparak rezervasyon sağlayabilirsiniz.

Bursa Termal Otel Sanatçılı Yılbaşı Programları

Bursa yeni yıl programı için 5 yıldızlı oteller, kayak otelleri, butik oteller ve  harika birer yılbaşı program seçeneği. Türkiye’nin popüler sanatçılarının sahne aldığı yılbaşı programlarına ev sahipliği yapan oteller ve kulüplerde rezervasyon yaptırarak, 2024 yılına eğlenceyle giriş yapabilirsiniz.Bursa yılbaşı programı seçenekleriyle meyhaneler, balık restoranları, ocak başı restoranlar, et lokantaları, barlar ve canlı müzik mekanları gibi keyfinize özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Kentin en seçkin restoranlarında yılbaşı keyfi yaşayabilir, eğlence mekanlarında şık partilere katılabilirsiniz. Bursa kayak merkezleri, otelleri, kaplıca tesisleri gibi yüzlerce konsepti değerlendirebilir, şehir merkezine yakın konumlarda bulunan eğlence mekanlarında yeni yıl programlarına katılabilirsiniz.yilbasiprogramlari.com web sitemiz Bursa ve ilçelerinin en popüler mekanlarını sizlerle buluşturuyor. Yılbaşı programında sahne ve sanatçı seçeneklerine, menülere ve fiyatlarına göre seçim yapabilirsiniz. Her bütçe ve her zevke uygun eğlence programlarıyla Bursa otelleri ve Burca gece kulüplerini inceleyebilir, eğlenceli partiler için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bursa 2024 Yılbaşı Menüleri

Yılbaşı gecesine özel program hazırlanan mekanlar, menülerin içeriklerine ve program içeriklerine göre fiyat sunuyor. Lüks oteller, seçkin restoranlar, trend club ve publar, konser merkezleri ve özel etkinlik alanları gibi birbirinden farklı seçeneklerle yılbaşı etkinliklerine katılabilirsiniz.Kalabalık gruplar için sunulan özel indirimler, otel fiyatları, konaklamalı seçenekler ve mekanların niteliğine göre farklı fiyat seçenekleri sunuluyor. Yılbaşı programlarında sanatçılar, program içerikleri ve özel yılbaşı menüleri, önceden belirlendiği için fiyatlar genellikle sabit seçeneklerle sunuluyor.Sistemimizde yer alan öneri mekanları inceleyebilir, fiyat sunumlarına ve eğlence seçeneklerine göre dilediğiniz mekanı seçebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2024 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ