Kalamış Paysage Restaurant İstanbul

MEKAN
:
Kalamış Paysage Restaurant İstanbul
WEB
:
www.paysagerestaurant.com
E-POSTA
:
kalamispaysage@paysagerestaurant.com
ADRES
:
Kalamış Yat Limanı İçi, Münir Nurettin Selçuk Cad. No:13/1 Kalamış, Kadıköy İstanbul

İstanbul yılbaşı mekanları arasında bulunan Kalamış Paysage Restaurant, Anadolu yakasının en iddialı eğlenceli mekanlarından biri. Canlı müzik, sürpriz gece programları ve yılbaşı özel etkinlikleri ile kaliteli eğlence anlayışı ve lezzetli menüleriyle siz misafirlerine doyumsuz anlar yaşatmak için sizleri bekliyor.

Kalite ile konforu aynı mekanda bütünleştiren Kalamış Paysage Restaurant profesyonel kadrosuyla gerçek anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet hedefiyle yola çıktı.

Paysage Restaurant içinde bulunduğu yat limanının canlı ve aynı zamanda sakin havasını davetlileriyle paylaşıyor. Lacivertten turkuaza, mavinin tüm tonlarına ev sahipliği yapan görkemli manzarasıyla siz misafirlerimize unutulmaz bir akşam yaşatmayı hedefleyen restoranlarımız dört mevsim açık ve kapalı konseptiyle 320 kişilik yalı salon, 150 kişilik alacart Paysage Balık ve yarımada tarzı dış mekan açıkhava 350 kişilik bölümüyle toplantı, iş yemeği ve özel davet organizasyonlarınıza ev sahipliğe yaparak tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız