2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

DoubleTree by Hilton Antalya Yılbaşı Programı 2024

DoubleTree by Hilton Antalya Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
reservation@dtbhantalyacc.com
WEB
:
www.hilton.com.tr
ADRES
:
Adnan Menderes Bulvarı No: 61 Etiler Muratpaşa ANTALYA

DoubleTree by Hilton Yılbaşı Galası İle Işıl Işıl!

Antalya'nın eşsiz güzellikleri ve lüks konforunu bir araya getiren DoubleTree by Hilton Antalya, sizi unutulmaz bir yılbaşı deneyimine davet ediyor! Bu yılbaşı gecesinde, muhteşem bir atmosferde geçecek olan galamızda, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarından Hakan Tosun sahne alacak.

 

Sanatın Büyüsü Hakan Tosun ile Yaşanacak!

Müziğin sınırlarını zorlayan, her türden hit parçayı repertuarında bulunduran Hakan Tosun, unutulmaz bir müzik şöleni için sahnede olacak. Yılbaşı gecesinde romantik balladlardan hareketli şarkılara, her zevke hitap eden geniş bir repertuarla, konuklarımıza unutulmaz anlar yaşatacak.

 

DoubleTree by Hilton Antalya City Center Yılbaşı Programı 2024

DoubleTree by Hilton Antalya'nın şeflerinin hazırladığı özel yılbaşı menüsü ile başlayacak geceniz, Hakan Tosun'un büyüleyici performansı ile doruk noktasına ulaşacak. Lezzetli bir akşam yemeği, özenle seçilmiş içecekler ve unutulmaz bir konserle yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapın.

Yılbaşı gecesi için ayrıcalıklı bir plan yapmak istiyorsanız erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak, bu muhteşem geceyi kaçırmayın. Yeni yılı Hakan Tosun'un büyülü sesi eşliğinde karşılamak için şimdi yerinizi ayırtın!

 

Tarih: 31 Aralık 2023

Yer: DoubleTree by Hilton Antalya

Sanatçı: Hakan Tosun

 

Bu unutulmaz gecede yerinizi alın, çünkü DoubleTree by Hilton Antalya sizleri muhteşem bir yılbaşı macerasına davet ediyor!

2024 Antalya Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Antalya Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız