2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Antalya Granada Luxury Belek Yılbaşı Programı 2024

Antalya Granada Luxury Belek Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@granada.com.tr
WEB
:
www.granada.com.tr
ADRES
:
Belek Mh. Cumhuriyet Cd. No:7/102 Belek ANTALYA

2024 yeni yılı yıldızlar geçidi ile karşılamak, müziğe, eğlenceye ve unutulmaz anılar biriktirmeye Antalya Granada Luxury Belek'e davetlisiniz.

2024 yılına Akdeniz’in ışıltılı atmosferinde, lüks ve konforu buluşturan bir tatil ve yıldız isimlerin sahne alacağı muhteşem konserlerle başlamak ister misin?

Granada Luxury Belek’te yılbaşına özel programı kaçırma!

Yeni Yıla Özcan Deniz, Ebru Gündeş ve Gökhan Tepe Konseri ile Granada Luxury Belek’de Gir!

 

Antalya Granada Luxury Belek Yılbaşı Programı 2024:

29 Aralık 2023 - Cuma

Özcan Deniz Konseri

30 Aralık 2023 - Cumartesi

Ebru Gündeş Konseri

31 Aralık 2023 - Pazar

Gökhan Tepe Yılbaşı Konseri

 

Uyarı : Konserlere katılacak misafirlerin, tesise giriş yaptıktan sonra konser programları için de kayıt yaptırmaları gerekiyor. Konserler için oturma düzeni, tesisin lobi alanında bulunan özel rezervasyon masalarında, tesis yetkilileri tarafından misafirlerin giriş̧ tarihi önceliğine göre yapılacak. Belirlenen masalar tüm konserler için geçerli olup, bütün konserler aynı masalarda ve sandalyelerde seyredilecek. Masalarda yemek servisi olmayacak. Her masada; meyve tabağı, çerez, patlamış̧ mısır, cips, peynir tabağı gibi ikramlar bulunacak. Konser süresince misafirlere limitsiz alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılacak. Konser alanına çocuk misafir kabul edilmiyor. 13 yaş ve üzeri çocuklar için konserlere katılım, yetişkin ücreti üzerinden fiyatlandırıldığından, salonda kendilerine yer verilecek. Salon içerisine bebek arabası alınmıyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için konser alanına yakın bir yerde; uyku odası, TV odası, şov odası ve çocuk sineması gibi hizmetler sunulacak. Ayrıca palyaço, sihirbaz, yüz boyama, balon katlama gibi aktiviteler ile çocukların da keyifli vakit geçirmeleri sağlanacak. Tesiste bebek bakıcısı hizmeti sunulmuyor.

2024 Antalya Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Antalya Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız