Wyndham Grand İzmir Özdilek

MEKAN
:
Wyndham Grand İzmir Özdilek
WEB
:
www.wyndhamgrandizmir.com
E-POSTA
:
info@wyndhamgrandizmir.com
ADRES
:
İnciraltı Caddesi No:67 35340 Balçova İzmir

Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel’i, askeri müze gemisi, restoranlar, marina, eğlence ve alışveriş merkezleri gibi önemli cazibe noktalarına olan yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Adnan Menderes Havaalanı, Gaziemir Fuar Alanı, Ege Serbest Bölge, Torbalı ve Kemalpaşa gibi şehrin üretim ve ticaret hayatının kalbinin attığı merkezlere kolay ulaşım avantajına sahip olmanın yanında otel, Selçuk, Efes, Meryem Ana gibi tarihi ve Kuşadası, Çeşme gibi turistik bölgelere olan yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz muhteşem deniz manzarasına sahip Club Lounge 07.00 – 23.00 saatleri arasında club oda ve süit oda misafirlerine ayrıcalıklı yiyecek - içecek hizmetleri veren seçkin bir mekan olma özelliği taşımaktadır.

Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center bünyesinde bulunan açık havuz, kapalı havuz, termal havuz, jakuzi, sauna, Türk hamamı, aroma terapi, buhar odaları ve fitness center’dan konaklayan misafirler ücretsiz olarak yararlanmaktadır. SPA merkezi uzman ekibi ile otel misafirlerine ve SPA üyelerine; yüz bakımları, cilt bakımları, Thai masajı, Bali masajı gibi uzak doğu masajlarının da dâhil olduğu birçok alternatifi sunmaktadır. İzmir’de gerçekleşen ulusal ve uluslararası birçok kongre, konferans, toplantının yanı sıra nişan, düğün, baby shower ve davet organizasyonları modern altyapıya sahip farklı kapasitelerdeki 10 salonda gerçekleşmektedir.

Yaz aylarında ise havuz başı, çim bahçe ve Punta teras muhteşem açık hava davet ve organizasyonlarına ev sahipliği yapmakta ve Wyndham Grand İzmir Özdilek’te özgün tasarıma sahip seçkin restoran - barlarında Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilmiş lezzetler sunulmaktadır.

İzmir 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm İzmir 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız