2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

The Garden Wedding & Event Batıkent Eskişehir

MEKAN
:
The Garden Wedding & Event Batıkent Eskişehir
WEB
:
thegardenbatikent.com/
E-POSTA
:
info@thegardenbatikent.com
ADRES
:
Batıkent Mahallesi Çağnur Sokak No:2 Tepebaşı

Rüya Gibi Bir Düğün ve Etkinlik Mekânı: The Garden Batıkent

The Garden Batıkent, eşsiz doğal güzellikleri ve zarafetiyle düğün ve etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmış özel bir mekândır. Batıkent'in kalbinde yeşilliklerle çevrili bu cennet köşesi, hayalinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyor. The Garden'da gerçekleşen her etkinlik, doğanın büyülü dokunuşları ile daha da özel hale geliyor.

The Garden, çeşitli etkinlik alanlarıyla sizlere geniş seçenekler sunar. Açık havada düğün törenleri, kapalı alanlarda konferanslar veya yılbaşı gibi özel etkinlikler; her türlü organizasyonunuza uygun bir mekân burada sizi bekliyor. En unutulmaz yılbaşı organizasyonları ile adından sıkça söz ettiren The Garden Batıkent, profesyonel ekibi ile hizmete hazır.

Usta şefler tarafından hazırlanan yılbaşı menüleri, muhteşem lezzetler ve keyifli anlar için The Garden eşsiz bir seçenek. Batıkent'in merkezinde, kolay ulaşılabilir ve her türlü yılbaşı etkinliğine ev sahipliği yapan bu eşsiz bahçe, yılbaşı gecesinde de sizlere tam gaz hizmet etmeye hazır. 

Canlı müzik performansları, muhteşem yılbaşı menüsü ve keyifli atmosferi ile The Garden yılın her günü ve yılbaşı gecesi unutulmaz etkinliklere hazır!

Eskişehir 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm Eskişehir 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız