Riva's Club Hotel

MEKAN
:
Riva's Club Hotel
WEB
:
rivaclub.net
E-POSTA
:
info@rivaclub.net
ADRES
:
Sırapınar Köyü Taşlı Armut Sokak No:7 Ömerli İstanbul

1997 yılından beri toplantı ve kongre organizasyonlarında hizmet veren Riva’s Club, konaklama, kır düğünleri, şirket toplantıları, yılbaşı organizasyonları ve özel yemekler için tüm olanaklarıyla hizmetinizdedir.

Riva’s Club, Çekmeköy Sırapınar’da yeşillikler içinde, trafik gürültüsünden uzak, İstanbul Şile otoyolundan Beykoz yönüne sadece 2,5 km. uzaklıkta bulunan bir çiftliğin içinde yer almaktadır. İçinde iki yüzme havuzu, 3000 kişilik yeşil çim alanı, 600 kişilik yarı kapalı ve kapalı mekanlar, bilardo, langırt ve masa tenisi içeren oyun salonları ile 4 adet ses izolasyonu bulunan toplantı salonu ve 41 adet butik otel odası bulunmaktadır.

Tesiste kır düğünü, konaklamalı eğitim toplantıları, yılbaşı için çeşitli etkinlikler ile kokteyl ve toplantılar yapabilirsiniz. Tesiste 350 kişilik oturmalı düzende kapalı etkinlik alanı bulunmakta, yağmur durumunda aynı etkinlik, iç mekanda rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Tesis hem İstanbul içerisinde hem de İstanbul'un gürültüsünden uzak bir konumda bulunduğundan doğa ile iç içe bir konaklama deneyiminin yanısıra zengin yılbaşı canlı müzik programları ile de misafirlerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi sunmaktadır.

Riva’s Club, butik otel odaları, oturma köşeleri ve zengin menülü restaurantı ile sizlere her mevsim güzellikler yaşatacak bir yerdir. İster sonbaharın hüzünlü güzelliğiyle terasta içilen çay ister soğuk kış günlerinde şömine karşısı sohbetler ister ailenizle geçireceğiniz huzurlu bir yılbaşı akşamı ister baharda muhteşem kır çiçeklerinin renk cümbüşü ile isterseniz de yazın havuz başı keyfi ile 12 ay Riva's Club'dan vazgeçemeyeceksiniz.

İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız