Port Otel Restaurant Büyükada

MEKAN
:
Port Otel Restaurant Büyükada
WEB
:
buyukadaportotel.com
E-POSTA
:
info@buyukadaportotel.com
ADRES
:
Maden Mahallesi Kumsal Caddesi No:21 Büyükada İstanbul

Büyükada’nın deniz kenarında yer alan yeni incisi Büyükada Port Hotel, ferah ve keyifli ortamı ile en ince detayların bile düşünüldüğü hizmeti ile adada kendi eviniz gibi konaklayabileceğiniz özel bir yer. Büyükada Port Hotel, vapur iskelesine yakın ve deniz kenarına sıfır olmasıyla birlikte, bir o kadar da sakin ve huzurlu olması ile sizlere muhteşem bir tatil imkânı sunuyor. Otelin her yerinde bulunan wireless internet hizmeti ile internetten işinizi takip edebilirsiniz. Kendinizi rahat ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz bahçe ve kafeteryada yılbaşı partileri, doğum günleri, çay saatleri ve diğer etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Vapur iskelesine 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan otelde, Büyükada’da sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz ve adanın tüm doğal güzelliklerinden faydalanabilmeniz için çeşitli alternatifler sunuluyor. Tüm yıl olduğu gibbi yılbaşı gecelerini de renkli atmosferi içerisinde kutlayan bu otelde sınırsız eğlence ve unutulmaz anlar biriktirmek mümkün. Geleneksel Türk misafirperverliğinin ve hizmet anlayışının en seçkin örneğini sunan Büyükada Port Hotel, ince bir romantizmi, huzuru ve doğallığı da konuklarıyla paylaşıp, oteli misafirlerin ve adanın vazgeçilmezlerinden yapıyor.

Çok keyifli ve huzurlu bir yılbaşı gecesi için özel olarak otel bahçesi de hizmet sunuyor.Kahvaltı servisinin de yapıldığı bahçede ayrıca doğum günü, nişan, düğün, yılbaşı etkinlikleri ve diğer özel toplantıları organize ediliyor.

İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm İstanbul 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız