2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Otantik Park Hotel Bursa

MEKAN
:
Otantik Park Hotel Bursa
WEB
:
otantikclubhotels.com
E-POSTA
:
info@otantikclubhotels.com
ADRES
:
Çukurcaköy Mah. Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Cad. No:7 Soğanlı Botanik Parkı Osmangazi BURSA

Bursa'da benzersiz kalite ve uluslararası standartlardaki hizmet anlayışıyla Türk misafirperverliğini  sunan ve 17.yy'da günümüze kadar bize eşlik eden Otantik Club Otel; iş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalarda kalite, teknoloji ve konforu zarafetle bir araya getirerek sıra dışı bir misafir deneyimi sunuyor. 

Bursa'da bulunan Otantik Club Hotel, merkezi konumları gereği alışveriş, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlıyor. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bulunan bir çok medeniyete ev sahipliği yapan, tarihi ve doğal güzellikleri ile  hizmet veren Otantik Club Hotel, alışılmışın dışındaki hamam, sauna ve fitness  deneyimi ile wellness kavramına farklı bir boyut kazandırıyor.

Otantik Club Hotel; doğa ile içe içe konumuyla değerli misafirlerini şehir hayatının stresli ortamından uzaklaşıp, doğanın sakinliği ile kucaklaşmaya davet ediyor. Ayrıca konaklamanın yanı sıra ; Canlı müzik, fasıllar, her türlü eğlence ve organizasyonlarınızda sizlere yeşil bahçesi, masmavi havuzu ve otantik mimarisiyle  eşlik ediyor Bursa Havalimanı’na 60 km, Otogara 10km uzaklıkta bulunan Otantik Club Hotel, Bursa'nın gözde otelleri arasında yer almaktadır.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan , Otantik Club Hotel bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde alanında uzmanlaşmış personel ve pazara yeni sunulan hibrit toplantıların da dahil edilebileceği birinci sınıf teknolojik altyapısı ile hizmet veriyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Otantik Club Hotel, geniş sosyal mesafeli alanlarıyla daha güvenli bir tatil ayrıcalığı sunuyor.

Bursa 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm Bursa 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız