Büyük Saruhan Hotel Manisa

MEKAN
:
Büyük Saruhan Hotel Manisa
WEB
:
hotelsaruhan.com.tr
E-POSTA
:
info@hotelsaruhan.com.tr
ADRES
:
Nusret Köklü Cad. No:4 Laleli MANİSA

Manisa'nın doğal güzellikleriyle çevrili enfes konumuyla Büyük Saruhan Hotel, şehir hayatının karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için mükemmel bir kaçış noktasıdır. Eşsiz manzarasıyla göz kamaştıran otelimiz, konuklarına modern konfor ve lüksün bir arada sunulduğu unutulmaz bir deneyim yaşatır.

Büyük Saruhan Hotel, konuklarına konforlu ve lüks konaklama seçenekleri sunar. Odalarımızın her biri zevkle döşenmiş olup, misafirlerimize rahat bir konaklama deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, otelimizin sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle konuklarımızın ihtiyaçlarına özenle ve profesyonellikle yanıt veririz.

Büyük Saruhan Hotel'in restoranı, yöresel ve uluslararası mutfakların en lezzetli yemeklerini sunar. Uzman şeflerimizin hazırladığı özel menülerle damaklarınızı şenlendirirken, eşsiz bir manzara eşliğinde yemeğinizi yeme keyfini yaşarsınız.

Büyük Saruhan Hotel, iş dünyasının gereksinimlerini karşılamak üzere modern toplantı ve etkinlik olanakları sunar. Her türlü toplantı, seminer, konferans ve özel etkinlik için ideal olan otelimiz, profesyonel ekibimizle birlikte size en iyi hizmeti sunar.

Manisa'nın huzurlu atmosferinde unutulmaz bir konaklama deneyimi için sizleri Büyük Saruhan Hotel'e davet ediyoruz.

Manisa 2024 Yılbaşı Mekanları

Tüm Manisa 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız