Sarpino Mountain Hotel Sarıkamış Yılbaşı Programı 2024

Sarpino Mountain Hotel Sarıkamış Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@sarpinomountain.com
WEB
:
sarpinomountain.com
ADRES
:
Cıbıltepe Mahallesi Sarıkamış KARS

Yeni Yıla Sarpino Mountain Hotel’de "Merhaba" Demeye Ne Dersin?

2024’e güzel bir başlangıç yapmak istersen Sarpino Mountain Hotel, gala programıyla seni bekliyor. Tatilini planla, yerini ayırt!

Yılbaşı geldiğinde, yeni yılın ilk anlarını unutulmaz bir deneyimle karşılamak istiyorsanız, Sarpino Mountain Hotel'de gerçekleşecek Merve Özbey konseri kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat! Ünlü Türk şarkıcının büyüleyici performansı, sıcak bir atmosferde muhteşem yemekler ve muhteşem manzara ile birleşecek.

 

Sarpino Mountain Hotel Yılbaşı Programı 2024:

Yılbaşı akşamı, Sarpino Mountain Hotel, konuklarına unutulmaz bir gece sunacak. Akşam yemeği, saat 20:00'de başlayacak ve özel bir menü sunacak. Konser, yemekten sonra saat 22:30'da başlayacak ve yeni yıla müthiş bir enerji ile gireceksiniz.

Merve Özbey'in en büyük hitleri arasında "Vicdanın Affetsin" ve "Tebrikler" gibi şarkıları bulunuyor. Bu yılbaşı gecesi, Merve Özbey sahneye çıktığında unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

 

31 Aralık 2023 - Pazar

Merve Özbey

Merve Özbey'in yılbaşı konseri, yeni yılı büyüleyici bir atmosferde karşılamanız için mükemmel bir fırsat. Unutulmaz bir gece yaşamak, güzel müziğin keyfini çıkarmak ve harika yemeklerin tadını çıkarmak için Sarpino Mountain Hotel'deki bu etkinliği kaçırmayın. Biletlerinizi şimdi alın ve yeni yılın ilk anlarını coşkuyla karşılayın!

 

Uyarı :

Yılbaşı galası, konaklama ücretine dahil.Gala salonunda gerçekleşecek programda özel yılbaşı menüsü servis edilecek.Galada alınan tüm içecekler ekstra olarak ücretli.4 - 12 yaş arasındaki çocuklar için ayrı bir salonda ücretsiz olarak eğlence programı düzenlenecek.Çocuklar gala programına katılamıyor ancak, tesis yönetiminden müsaitlik durumuna göre bilgi alınarak katılabilirler.

2024 Sarıkamış Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Sarıkamış Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız