Yılbaşında Sevgili İle İzlenecek Filmler

Yılbaşı gecesi sevdiğiniz kişiye güzel bir hediye seçmek yerine romantik bir filmle sürpriz hazırlayabilirsiniz. Umutla yeni bir sabaha uyanmak isteyenlerin tercihi olan filmler, baş başa yenecek güzel bir yemeğin ardından keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak!

Yılbaşı Gecesi İzlenecek Filmler 2020

 

 1 - Zamanda Aşk

 

 Her saniyesinde romantizm ve aşkın tavan yaptığı film, yönetmeninden oyuncu seçimine, müziklerinden seyirciden aldığı beğeniye kadar size çok doğru bir seçim yaptığınızı hissettirecek. Filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson ve Lindsay Duncan paylaşıyor.

 

 2 - Bir Noel Öpücüğü

 

 Aşk filmi dendiğinde ilk akla gelenlerden birisi olan film, kesintisiz bir romantizm vaat ediyor. Geceye eğlence katacak olan filmde başrol oyuncuları arasında; Elisabeth Röhm, Brendan Fehr ve Laura Breckenridge sayılabilir.

 

 3 - Güzel Bir Gün

 

 Enerjisi ve günlük hayata dair yarattığı umutla yılbaşı gecesi için ideal bir seçim olan film, Michelle Pfeiffer ve George Clooney'in başarılı performanslarıyla adeta parlıyor. İyi bir senaryonun başarıyla filme dönüştürüldüğü yapım yılbaşında sevgili ile izlenecek filmler listesinin başına yerleşiyor.

 

 4 - Aşk Her Yerde

 

 Birden fazla ünlü ismin aynı filmde buluştuğu Aşk Her Yerde, yılbaşı akşamı için doğru bir seçim olabilir. Günümüz Londra'sında geçen filmi izlerken romantizmin her bir hücrenize işleyeceğine emin olabilirsiniz. Başrollerinde; Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Emma Thompson ve Rowan Atkinson olan filmde kesişen hayatlar ve aşklara şahitlik edebilirsiniz.

 

 5 - Senin Başına Gelebilirdi

 

 Yeni bir yılın hayallerini kurarken "Çok param olursa neler yaparım" sorusuna bu filmde cevap bulabilirsiniz. Romantik komedinin başrollerinde; Nicolas Cage ve Rosie Perez bulunuyor.

 

 6 - Şahane Hayat

 

 Geçmiş dönem aşklarına vurgu yapan ve herkesi hikayeye hayran bırakan film, James Stewart, Donna Reed ve Lionel Barrymore gibi dünyaca ünlü isimlerle unutulmaz bir klasiğe dönüşüyor. Hayatın aslında kaderin bizim için çizdiklerinde ibaret olduğunu net bir şekilde ortaya koyan film, gerçek sevginin tanımını da yeniden yapıyor.

 

 7 - Yılbaşı Gecesi

 

 Robert De Niro farkıyla izlenme keyfi artan filmde ünlü oyuncuya Ashton Kutcher, Zaf Ecron ve Sarah Jesica Parker eşlik ediyor. Sevgi, umut ve fedakarlık temasının işlendiği filmde, New York'ta yalnız yaşayan kişilerin yeni yıl arifesinde yollarının nasıl kesiştiği sahneleniyor.

Yılbaşı İle İlgili Bilgiler

Yılbaşı Programları 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

2024 Yılbaşı Mekanları 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız