Sanatçılı Yılbaşı Otelleri 2023

Herkesin en çok merak ettiği yılbaşı programları sanatçıların yer aldığı yılbaşı gala programları olmaya devam ediyor. Peki 2023 yılbaşı gecesi hangi sanatçı nerede? Hep birlikte en çok aratılan sanatçıların 2023 yılbaşı programlarına bakalım.

TARKAN
TARKAN

Sevilen ve yılbaşı gecesi nerede çıktığı en çok merak edilen Tarkan 2023 yılbaşı gecesi Kıbrıs Concorde Luxury Resort'ta sahne alacak. Siz de Tarkan'ın yer aldığı 2023 yılbaşı programına katılmak için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Program detayları : Concorde Luxury Resort Yılbaşı Programı 2023

ATİYE
ATİYE

Sevilen ve takip edilen Atiye 2023 yılbaşı gala programında bu sene Adana'da sahne alacak. Sheraton Grand Hotel Adana'da sahne alacak olan Atiye'nin muhteşem sahnesine katılmak için 2023 yılbaşı programına göz atmadan sakın geçmeyin.

Program detayları : Sheraton Grand Hotel Adana Yılbaşı Programı 2023

CENK EREN
CENK EREN

Yepyeni bir yılı unutulmaz bir geceyle karşılamaya hazır mısınız? Cenk Eren 2023 yılbaşı gecesi Sapanca'da sahne alacak. Cenk Eren'in muhteşem performansı NG Enjoy ve NG Sapanca'da sizi bekliyor.

Program detayları : Ng Sapanca Wellness & Convention Yılbaşı Programı 2023

SİMGE SAĞIN
SİMGE SAĞIN

İstanbul yılbaşı programları 2023 arasında yer alan Simge Sağın yılbaşı gala programı ile yeni yılı unutulmaz bir geceyle karşılayın. 2023'e Crowne Plaza İstanbul Florya'da Simge Sağın ile merhaba diyoruz.

Program detayları : Crowne Plaza Florya Yılbaşı Programı 2023

FETTAH CAN
FETTAH CAN

Abant Palace Hotel 2023 yılbaşı programında sahnesi ile sevilen sanatçı Fettah Can sahne alacak. 31 Aralık yılbaşı gecesi Türk Pop müziğine yön veren Fettah Can ile yeni yıla girmek isterseniz, program detaylarına bakmadan sakın geçmeyin.

Program detayları : Abant Palace Otel Yılbaşı Programı 2023

FATİH ERKOÇ
FATİH ERKOÇ

Gloria Serenity Resort Antalya'da Fatih Erkoç ile yeni yılı kutlamaya hazır olun. Müzisyen, söz yazarı, besteci ve ses sanatçısı Fatih Erkoç, muhteşem repertuarıyla sizlere muhteşem bir yılbaşı programı sahneleyecek.

Program detayları : Gloria Serenity Resort Antalya Yılbaşı Programı 2023

SİBEL CAN
SİBEL CAN

İstanbul yılbaşı 2023'ün yıldızı Sibel Can 2023 otel programı ile Cahide Palazzo sahne alacak. İstanbul yılbaşı 2023 konseri, özel yılbaşı menüsü lezzetleri, yılbaşı sürprizleri ve dahasıyla coşku dolu bir yılbaşı gecesi sizleri bekliyor.

Program detayları : Cahide Palazzo Hotel Yılbaşı Programı 2023

GÜLBEN ERGEN
GÜLBEN ERGEN

Chamada Prestige Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2023'te Chamada Prestige Hotel'de Gülben Ergen'in muhteşem Kıbrıs yılbaşı 2023 konseri performansı ile müzik, eğlence ve sürprizlerle dolu bir yılbaşı gecesi sizleri bekliyor.

Program detayları : Chamada Prestige Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2023

HAKAN ALTUN
HAKAN ALTUN

Ankara yılbaşı 2023'e merhaba demek için Sheraton Hotel Ankara'da sevilen sanatçı Hakan Altun sahne alacak. Siz de bu unutulmaz gecede müziğe, eğlenceye doymak ve konforlu konaklamalı Ankara yılbaşı 2023 otel programına katılmak isterseniz program detaylarını inceleyebilirsiniz.

Program detayları : Sheraton Ankara Hotel Yılbaşı Programı 2023

Yılbaşı İle İlgili Bilgiler

Yılbaşı Programları 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

2024 Yılbaşı Mekanları 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız