İstanbul Yılbaşı 2023

İstanbul Yılbaşı 2023 'te Nerede Kutlanır?

İstanbul yılbaşı denildiğinde tercih edilebilecek en güzel şehirlerin başında yer alıyor. Şehrin sahip olduğu enerji ve hareketlilik bir yana mekan anlamında sayısız bir yatırım söz konusu. Ülkenin en gelişmiş şehir de olmasıyla birlikte İstanbul yılbaşı mekanları 2023 programları için tercih edilebilecek en güzel şehir konumuna geliyor.

 

İstanbul'da Yılbaşında Gidilecek Yerler: Bu Semtlere Mutlaka Uğramalısınız!

Söz konusu İstanbul yılbaşı programları olduğunda sayısız mekandan bahsedilebilir. Liste çok uzayacağından kafa karışıklığına da neden olacaktır. Halbuki bahsedilen yılbaşı mekanları benzer semtlerde yer almaktadır. Bu yüzden unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşayabilmek adına semt üzerinden yola çıkarak tercih yapmanız daha doğru olacaktır.

İster sanatçılı yılbaşı otelleri isterseniz canlı müzik eşliğinde yılbaşı eğlencesi arıyor olun! Avrupa yakası yılbaşı programları 2023 etkinlikleri ayrı Anadolu yakası yılbaşı programları 2023 özel etkinlikleri ayrı bir güzellikte sizi bekliyor. Şimdiden başlanan hazırlıklar ile birlikte yılbaşı programları 2022 yılından çok daha farklı olacağa benziyor! Unutulmaz ve heyecan dolu bir yılbaşı programı sizleri bekliyor.

 

1- Tuzla Yılbaşı Programları

Her ne kadar birçok kişinin aklında İstanbul yılbaşı programları 2023 takvimi için gelmese de Tuzla, Anadolu yakası için güzel bir imkân sunuyor. Tuzla Marina civarı özellikle hareketliliğin yoğun olduğu bir alana sahip. Marina’da güzel bir mekanda manzara eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sakinlik bana göre değil derseniz bar ve PUB seçeneklerini de değerlendirmeniz mümkün.

 

2- Taksim İstanbul Yılbaşı 2023 Programı için Yine Vazgeçilmez!

Yıllardır söz konusu olan yılbaşı kutlamaları için İstanbul’da ilk durak  Taksim olmaktadır. Mutlaka yapacağınız araştırma doğrultusunda İstanbul yılbaşı 2023 etkinlikleriniz için Taksim’i eklemelisiniz. Taksim özellikle canlı müzik ve alkollü ortam isteyenler için uygun mekanlar sunuyor. Her ne kadar geçmiş havasını yitirmiş olsa da hala tercih edilebilir durumdadır.

 

3- Kadıköy Anadolu Yakasında Değerlendirilebilecek Semtlerden!

Yılbaşında nereye gidilir 2022 yılında da Anadolu yakası için ilk göze çarpan duraklardan birisidir. Anadolu yakasında gezilecek, görülecek semtlerin başında yer alan Kadıköy yılbaşında da sizi yalnız bırakmıyor. Semtte özellikle barlar sokağında eğlencenin doruklarını yaşayabilirsiniz.

Sadece bar ve publar değil aynı zamanda meyhanelerin de yer alması semti diğerlerinden ayırıyor. Alkollü mekanların dışında oturup sohbet edilebilecek mekanlar, yemek yenebilecek alanlar da mevcut. Özellikle Bağdat Caddesi tarafına doğru hareket ettiğinizde daha nezih mekanlara erişebilirsiniz.

 

4- Daha Sakin Ortamlar için Üsküdar'a Göz Atılabilir

Üsküdar görece diğer semtlere göre daha sakin bir hayatın yaşandığı semtlerden birisidir. Yine de Çengelköy tarafına doğru boğaz manzarasında bir yemek planlaması yapabilirsiniz. Özellikle Çengelköy olmak üzere Kuzguncuk gibi tarihi alanlarında da güzel bir mekan bulmanız mümkün. Alkollü mekan arıyorsanız size hizmet etmeyecektir bu yüzden İstanbul yılbaşı fasıl programları arıyorsanız eklememelisiniz.

 

5- Şık Yılbaşı Yemeği için Beşiktaş Yılbaşı Mekanlarında Rezervasyon Yaptırabilirsiniz

Beşiktaş, İstanbul yılbaşı mekanı arayanlara çeşitli örnekler sunan semtlerden birisi. Tahmin edersiniz ki onu diğer semtlerden farklı kılan deniz kıyısında yer almasıdır. Dolmabahçe tarafı daha sakin ve uygun mekan bulunabilecek bir mevki değil. Daha çok Ortaköy tarafına doğru şık restoranlara erişmeniz mümkün. Hem de müthiş manzarası ile size unutulmaz bir an yaşatacak!

 

6- Beyoğlu Vazgeçilmez İstanbul Yılbaşı Semtlerinden Birisi

Beyoğlu semt olarak birden fazla bilinen alanı içinde barındırmaktadır. İstanbul yılbaşı 2023 programından çok beklentim yok diyorsanız Galata Kulesi altında bir alanda vakit geçirebilirsiniz. Daha nezih bir alan arıyorsanız bizzat Galata Kulesi’ni gören teras mekanlarına göz atmalısınız.

Üstelik semt sadece Galata ile meşhur değil. Karaköy’de İstanbul yılbaşı meyhaneleri eğlecesi için çok sık tercih edilen bir alandır. Karaköy’de hem meyhaneler hem de konaklama alanları çok sayıda bulunuyor. Sadece buradaki otellerde konaklamalı yılbaşı programı yapacaksanız adı duyulmuş otellere göz atmanız gerekiyor.

 

7- İstanbul Konaklamalı Yılbaşı Programı için Ataşehir ve Beylikdüzü!

Ataşehir ve Beylikdüzü özellikle denize kıyısı olmadığından kapalı alanları ile İstanbul yılbaşı otelleri sanatçı programları ile 2023 etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Bu iki semtte yer alan ve adı duyulmuş otellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yılın sonunda İstanbul otel programları kapsamında siz de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yılbaşı dendiğinde konser ve müzik kimileri için olmazsa olmaz. Ancak hava durumundan dolayo İstanbul yılbaşı konserleri kapalı alanlardan tercih edilir. Bunun için doğru adres İstanbul sanatçılı yılbaşı programları yapan otellere başvurmaktır. Yapacağınız rezervasyon öncesi otelin yılbaşı programı hakkında bilgi almayı unutmayın. Çoğu zaman ünlü isimlerin ağırlandığı bu otellerde eğlence sonrası kalmak için bir arayışa girmenize de gerek kalmaz.

İSTANBUL Yılbaşı İle İlgili Bilgiler

İstanbul Yılbaşı Programları 2024

Tüm İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

İstanbul Yılbaşı Mekanları 2024

Tüm İstanbul Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız