Lords Palace Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2024

Lords Palace Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@lordspalace.com
WEB
:
www.lordspalace.com
ADRES
:
Dr. Fazıl Küçük Blv. No:38 Girne / KKTC

Kıbrıs Lord's Palace Hotel'de Yılbaşı Coşkusuna Niran Ünsal'ın Eşsiz Performansı Eşlik Ediyor!

Yeni yıla coşkuyla girmek için Kıbrıs Lord's Palace Hotel'de muhteşem bir yılbaşı deneyimi sizi bekliyor! Efsanevi sanatçı Niran Ünsal'ın büyülü sesi ve unutulmaz şarkıları, 2024'e eşsiz bir müzikal kutlama ile eşlik edecek.

Yılbaşı coşkusunu en üst seviyede yaşamak için hazırladığımız özel gece, Niran Ünsal'ın muhteşem performansıyla taçlanacak. Ünlü sanatçı, unutulmaz şarkıları ve sahne enerjisiyle sizleri büyüleyecek. Yılbaşı gecesinde sevdiklerinizle birlikte Niran Ünsal'ın nefes kesen performansına eşlik ederken, yılın bu özel anını unutulmaz kılacak.

Niran Ünsal'ın muhteşem performansı, aynı zamanda özel yılbaşı menümüzle birleşecek. Usta şeflerimizin özenle hazırladığı lezzet şöleni, bu unutulmaz geceyi damak tadınıza uygun lezzetlerle taçlandıracak.

Bu özel geceyi kaçırmamak için şimdiden yerinizi ayırtın. Yılbaşı gecesi konseri için erken rezervasyon yaparak, bu eşsiz deneyimi sevdiklerinizle birlikte yaşama fırsatını kaçırmayın.

Yılbaşı coşkusunu zirvede yaşamak için Kıbrıs Lord's Palace Hotel'in muhteşem atmosferinde, Niran Ünsal'ın büyülü sesiyle unutulmaz bir geceye hazır olun!

 

Lords Palace Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2024:

NİRAN ÜNSAL yılbaşı 2024 konseri

Tarih: 31 Aralık 2023, Pazar

Yer: Spice Restoran Salonu, Kıbrıs Lord's Palace Hotel

 

Yılbaşı galası konaklama fiyatlarına dahildir.  Yeni yıl menü + limitsiz (tesisin belirlediği) alkollü ve alkolsüz içecek dahildir.

Galaya 00-12 yas aralığı çocuk misafir kabul edilmemektedir.

31 Aralık gecesi ana restoran yetişkinler için kapalı olacaktır. Çocuk misafirlerimiz için özel yılbaşı eğlencesi ve çocuk büfesi kurulacaktır.

Belirtilen fiyatlara kalınan gün sayısı kadar açık büfe kahvaltı, açık büfe öğle ve akşam yemeği, yemekler esnasında alınacak limitsiz alkollü(tesisin belirlediği) ve alkolsüz içecek dahil olacaktır.

2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız