Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Otel Yılbaşı Programı 2024

Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Otel Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
cyprus@limakhotels.com
WEB
:
www.limakcyprus.com
ADRES
:
Bafra Turizm Bölgesi 6.No Bafra - İskele - KIBRIS

İrem Derici ile Yılbaşı Neşesi Limak Cyprus Deluxe Hotel’de!

Yeni yıla tatil hayallerini gerçekleştirerek başlamaya ne dersin? Kıbrıs’ta muhteşem bir tatil ile 2024’ü karşılayabilirsin. İrem Derici sevilen şarkıları ile 31 Aralık’ta Limak Cyprus Deluxe Hotel’de… Bu eğlenceyi kaçırmak istemiyorsan yerini hemen ayırt!

Yılın en coşkulu zamanı yaklaşıyor. Bu yılbaşı gecesini sıradan bir şekilde geçirmek yerine unutulmaz bir anıya dönüştürmek isterseniz, işte size mükemmel bir fırsat: Limak Cyprus Deluxe Hotel'de İrem Derici konseri!

İrem Derici'nin sizi müziğin büyülü dünyasına taşıyacağı bu özel gece, yılbaşını sevdiklerinizle birlikte coşkuyla karşılamanız için mükemmel bir fırsat. Sıcak ve samimi atmosferiyle ünlü Limak Cyprus Deluxe Hotel, bu geceyi unutulmaz kılmak için her detayı düşündü.

Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Otel Yılbaşı Programı 2024:

İrem Derici'nin büyüleyici sahne performansı Limitsiz içecekler ve atıştırmalıkların servis edildiği özel bir yılbaşı gala yemeği Canlı müzik ve dansla dolu unutulmaz bir gece Açık hava sahnesi ve deniz manzarası Yılbaşı havai fişek gösterisi ile geceyi taçlandırın Biletler sınırlı sayıda, bu yüzden erken rezervasyon yapmayı unutmayın. Yeni yılı İrem Derici'nin şarkıları eşliğinde karşılamak için bir araya gelin ve bu özel geceyi sevdiklerinizle birlikte kutlama fırsatını kaçırmayın.

Rezervasyon için Limak Cyprus Deluxe Otel'in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 31 Aralık 2023 - Pazar

Önemli Uyarılar:

İrem Derici konseri, yılbaşı gala yemeği ve limitsiz yerli alkollü içecekler eşliğinde gerçekleşecek program ve 1 Ocak 2024 tarihinde servis edilecek brunch konaklama ücretine dahil. Yılbaşı yemeği organizasyonu, tesisin gala salonunda yapılacak.

0-12 yaş arası misafirler gala salonuna giremiyor. Çocuklar için ayrı bir salonda, yemek ve oyun alanları düzenlenecek.

2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız