Kıbrıs Concorde Luxury Resort Yılbaşı Programı 2024

Kıbrıs Concorde Luxury Resort Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
clr.info@concordehotels.com.tr
WEB
:
www.concordehotel.com.tr
ADRES
:
Bafra Turizm Bölgesi, Bafra, Famagusta / KKTC

Tarkan 2024 Yılbaşı Gecesi Kıbrıs'ta, Eşsiz Bir Yılbaşı Eğlencesi Bir Telefon Uzağında!

Sevilen sanatçı Tarkan'ın 2024 yılbaşı gala programı belli oldu.

Megastar Tarkan 2024 yılbaşı gecesi Kıbrıs Concorde Luxury Resort'ta sahne alacak.

Siz de bu eğlenceye ortak olmak için erken rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın.

Yeni Yıla Megastar Tarkan Konseri ile Kıbrıs’ta Muhteşem Bir Başlangıç Yap!

Concorde Luxury Resort, Tarkan konseri ile yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapmak isteyen misafirlerini Kıbrıs’ta ağırlıyor. Bir an önce tatilini planla ve muhteşem bir yılbaşı geçir!

Tarkan'ın Kıbrıs Concorde Luxury Resort'taki yılbaşı konseri, unutulmaz anılar biriktirmek isteyen herkes için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu özel geceyi sevdiklerinizle birlikte Megastar Tarkan'ın eşsiz sahe şovları ile kutlamak için hazır olun. Yeni yılın ilk dakikalarını Tarkan'ın büyülü şarkılarıyla karşılamak, unutulmaz bir deneyim olacak!

31 Aralık 2023 - Pazar

Tarkan

Kıbrıs Concorde Luxury Resort Yılbaşı Programı 2024

31 Aralık 2023 gecesini kapsayan herhangi bir tarih aralığında yapılacak rezervasyonlarda; minimum 2 ya da 3 gece konaklama yapılması gerekiyor. Konser, konaklama ücretine dahil.

Tarkan, saat 23.50’ye kadar sahnede kalacak. Yeni yıla DJ performansı eşliğinde girilecek.12 yaşından küçük misafirlerimiz konsere katılamıyor. Minikler özel olarak düzenlenecek organizasyonda vakit geçirebilirler.Tesiste ücretli ve rezervasyonlu olarak bebekler için bakıcı hizmeti sunuluyor.

Konser, balo salonunda, bistro düzende gerçekleşecek. Bistrolar 6 kişilik olup, her bistroda 3 sandalye olacak. Diğer misafirler ile paylaşımlı şekilde bistro rezervasyonu yapılacak.

Kategoriler arasındaki bistro yerleştirmeleri, rezervasyon tarihlerine göre planlanacak. Konserde yemek servisi yapılmayacak olup konsept dahilindeki alkollü içecekler, çerez, meyve, cips ve krudite servis edilecek. Tüm oda tiplerinde 2 yetişkin ile beraber konaklayan 0-11,99 yaş arasındaki 2 çocuk için konaklama ücretsiz.

2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız