Kıbrıs Acapulco Resort Convention Spa Hotel Yılbaşı Programı 2024

Kıbrıs Acapulco Resort Convention Spa Hotel Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
reservations@acapulco.com.tr
WEB
:
www.acapulco.com.tr
ADRES
:
Catalkoy, Kyrenia, Turkish Republich of Northern Cyprus, Kyrenia-Kıbrıs - Türkiye

Tan Taşçı Konseri ile Yılbaşını Kıbrıs’ta Kutlamaya Ne Dersin?

Acapulco Resort Convention Spa, Tan Taşçı konseri ve İzmir Show Band ile eşsiz bir yılbaşı galası için seni bekliyor. Geç kalmadan yerini ayırt!

 

Yılbaşında Unutulmaz Bir Deneyim: Tan Taşçı'nın Konseri Kıbrıs Acapulco Resort'te!

Yeni yılın coşkusu kapıda! İster 2023'e veda ediyor olun, ister 2024'e merhaba demeye hazırlanıyor olun, yılbaşı gecesi hepimizin için özel bir gün. Ve bu yıl, yılbaşı eğlencesini bir üst seviyeye taşımak için Kıbrıs Acapulco Resort Convention Spa Hotel'de gerçekleşecek Tan Taşçı konseri ile dolu dolu bir yılbaşı gecesi sizi bekliyor.

Kıbrıs Acapulco Resort, Kuzey Kıbrıs'ın lüks tatil destinasyonlarından biridir. Sahil kenarındaki bu muhteşem tesis, yılbaşı gecesi için özel bir program sunuyor. Konser öncesinde, yılbaşı yemeği gibi lüks ve lezzetli seçenekler sunan restoranlarında bir akşam yemeği keyfi yapabilirsiniz. Ardından, konser alanına geçmek için heyecanla beklemeye başlayabilirsiniz.

 

Kıbrıs Acapulco Resort Convention Spa Hotel Yılbaşı Programı 2024:

Yılbaşı konseri için biletler hızla tükeniyor, bu yüzden erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Biletler ve konaklama seçenekleri hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için Kıbrıs Acapulco Resort'un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşını unutulmaz kılmak ve müziğin büyüsüne kapılmak için Tan Taşçı'nın Kıbrıs Acapulco Resort'teki konserini kaçırmayın. Bu özel gece, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz unutulmaz anılarla dolu olacak. Yeni yılın coşkusunu en üst seviyede yaşamak için yerinizi şimdi ayırtın!

Unutmayın, yılbaşı gecesi geldiğinde, Tan Taşçı'nın sesi ve müziği ile birlikte kendinizi Kıbrıs Acapulco Resort'te bir masalın içinde bulabilirsiniz.

 

Uyarı :

İzmir Show Band ile gerçekleşecek gala, konaklama ücretine dahil. Tan Taşçı Konseri, ekstra olarak ücretlidir.

Galaya sadece 12 yaş ve üzeri çocuklar katılabiliyor. Çocuklar için ayrı bir salonda organizasyon düzenlenecek.

Tesiste rezervasyonlu olarak çocuklar için bakıcı hizmeti sunuluyor.

10-12 kişilik masalarla oturma düzeninde gerçekleşecek konserdeki oturma planı rezervasyon tarihlerine göre oluşturulacak.

Galada yemek servisi yapılacak olup, limitsiz olarak yerli alkollü içecek servis edilecek.

Önemli Notlar:

31 Aralık 2023 yılbaşı akşamı, tesiste Tan Taşçı sahne alacaktır. Ekstra ücretlidir. Kişi başı 5000 TL'dir. Ödeme otele yapılmaktadır. Yeni yıl gala yemeğinde limitsiz yerli içki dahildir.   Salona çocuk alınmayacaktır. Çocuklar için ayrı bir salonda eğlence düzenlenecektir.  Masa düzeni, rezervasyonun ve ödemenin yapıldığı tarih baz alınarak yapılmaktadır.

2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız