Dome Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2024

Dome Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
ADRES
:
Kordon Boyu Cd. Girne Kuzey Kıbrıs

Dome Hotel Kıbrıs'ta Yılbaşı: 2024 için Işıltılı Bir Başlangıç

Yılbaşı gecesi ışıldayan deniz kıyısında, unutulmaz anlar yaşamak için hazır olun! Dome Hotel Kıbrıs, sizi ve sevdiklerinizi muhteşem bir Yılbaşı macerasına davet ediyor. Deniz manzaralı konforlu odalarımız, lezzetli yemeklerimiz ve unutulmaz eğlence seçeneklerimizle, Yılbaşı gecenizi gerçek bir kutlamaya dönüştürün.

 

Yılbaşı Gala Yemeği

Dome Hotel, özel olarak hazırlanmış Yılbaşı Gala yemeği ile damak zevkinizi şımartacak. Şeflerimizin hazırladığı lezzetli menü, özel şampanya eşliğinde tadılacak ve geceyi unutulmaz kılacak.

 

Eğlence ve Canlı Müzik

Gecenin ilerleyen saatlerinde, eğlence dolu bir program sizi bekliyor. Canlı müzikle coşkunuzu artırın ve dans pistinde sevdiklerinizle eğlenin. Özel şovlar ve sürprizlerle dolu gecemiz, sizi büyüleyecek.

 

Açık Hava Yılbaşı Partisi

Dome Hotel, yıldızlar altında açık hava partisi ile sizi etkileyici bir deneyime davet ediyor. Şampanya patlatma seremonisi ve havai fişek gösterisi ile yeni yılın gelişini karşılayın.

Özel Konaklama Fırsatları

Dome Hotel'in konforlu odalarında unutulmaz bir gece geçirin. Deniz manzaralı odalarımız ve lüks süitlerimiz, rahatlığınız için tasarlandı.

Bu yılbaşında Dome Hotel'de ışıldayan bir başlangıç yapın. Erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak için hemen yerinizi ayırtın. Siz de sevdiklerinizle beraber, 2024'e muhteşem bir şekilde hoş geldin deyin.

Dome Hotel Kıbrıs, unutulmaz bir Yılbaşı için sizi bekliyor. Hayatınızın en özel gecesini bizimle kutlamaya hazır mısınız?

 

Dome Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı 2024:

Yılbaşı dönemi yarım pansiyon konsepti ile konaklama sağlayacak misafirler, galaya ücretsiz katılım sağlayabileceklerdir.

Gala yemeği ve standart limitsiz yerli içkiler dahildir.

2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Kıbrıs Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız