FiER Life Center Kayseri Yılbaşı Programı 2024

FiER Life Center Kayseri Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@fier.com.tr
WEB
:
fier.com.tr
ADRES
:
Mimarsinan Mahallesi Bozantı Caddesi No:184 Kocasinan KAYSERİ

FiER Life Center Kayseri Yılbaşı Gecesi Nadide Sultan Konseri ile Parlıyor!

Yılbaşı gecesinde şıklık, eğlence ve unutulmaz anlar FiER Life Center Kayseri'de buluşuyor! Muhteşem bir yılbaşı programı için hazırlıklar tam gaz devam ederken, sahnenin tozunu attırmak için özel bir konuk ağırlıyoruz: NADİDE SULTAN!

Türk müziğinin özgün sesi Nadide Sultan, eşsiz repertuarı ve sahnedeki enerjisiyle FiER Life Center Kayseri'de yılbaşı gecesine damgasını vuracak. Kendine has yorumuyla Türk sanat müziğinin en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Nadide Sultan, sizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak.

Bu özel gece, sadece unutulmaz bir konserle sınırlı değil; aynı zamanda nefis yemekler, sürpriz hediyeler ve yılbaşı coşkusunu en üst seviyede yaşamanız için düzenlenmiş özel etkinliklerle dolu olacak.

 

FiER Life Center Kayseri Yılbaşı Programı 2024

-Lezzetli Menü

-Oryantal Show

-DJ Performans

 

Tarih: 31 Aralık 2023

Yer: FiER Life Center Kayseri

Sanatçı: Nadide Sultan

 

Bir yandan Nadide Sultan'ın muazzam performansını izlerken, diğer yandan yılbaşı gecesinin tadını çıkaracak ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Unutulmaz bir yılbaşı gecesi için rezervasyonlar açıldı! Rezervasyonlarınızı erken yaparak, bu eşsiz deneyimi kaçırmayın. FiER Life Center Kayseri, size unutulmaz bir yılbaşı armağan etmeye hazırlanıyor. Siz de bu büyülü geceye davetlisiniz!

2024 Kayseri Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Kayseri Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız