Mahalle Güzelbahçe Restoran İzmir Yılbaşı Programı 2024

Mahalle Güzelbahçe Restoran İzmir Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
ADRES
:
Yalı Mahallesi, Abdullah Baydar Cd. No:28 Güzelbahçe İZMİR

Yılbaşı Gecesi Mahalle'de Güzel!

Yeni yıla Özge & Sercan ve Orkestrası eşliğinde muhteşem tatlar, eşsiz müzik ve doyumsuz eğlence ile Mahale Güzelbahçe'de girmek istemez misiniz? Sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir yılbaşı deneyimi için Mahalle Güzelbahçe Restoran sizi muazzam bir gala ile karşılıyor! İzmir'in kalbinde, büyüleyici deniz manzarası eşliğinde gerçekleşecek bu özel gece, lezzetin ve eğlencenin buluştuğu unutulmaz bir atmosfere ev sahipliği yapacak.

 

Mahalle Güzelbahçe Restoran İzmir Yılbaşı Programı 2024

İzmir'in tarih kokan atmosferinde, denizle iç içe bir konumda yer alan Güzelbahçe Restoran, yılbaşı gecesinde sizi enfes bir lezzet şölenine davet ediyor. Deneyimli şeflerimizin özel menüsüyle tanışacak, nefis bir akşam yemeğinin keyfini çıkaracaksınız.

Güzelbahçe Restoran'ın yılbaşı gecesi galası, sadece lezzetleriyle değil, aynı zamanda eğlence dolu sürpriz etkinlikleriyle de dolu. Canlı müzik performansları, dans gösterileri ve çeşitli sürprizlerle dolu bir gece geçirmeye hazır olun!

 

Mahalle Güzelbahçe Restoran İzmir Yılbaşı Menüsü 2024

 

BAŞLANGIÇLAR

7 Çeşit Meze

 

SALATA

Çoban Salata

 

ARA SICAK

Sebzeli Çin Böreği

 

ANA YEMEK

Buğday Risotto ve Kuzu İncik

 

ÇORBA

Kelle Paça Çorbası

 

Alkolsüz Menü: Kişi Başı 1350 TL (Soft İçecek)

Alkollü Menü: Kişi Başı 1500 TL (17 cl Rakı & 35 cm Şarap & 2 Bira)

 

Siz de bu büyülü geceye tanıklık etmek için hemen yerinizi ayırtın. Güzelbahçe Restoran'da gerçekleşecek yılbaşı galasında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Unutulmaz bir yılbaşı deneyimi için rezervasyonlarınızı şimdi gerçekleştirin!

2024 İzmir Yılbaşı Programları

Tüm 2024 İzmir Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız