Yeni Gazino İstanbul Yılbaşı Programı 2024

Yeni Gazino İstanbul Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@yenigazino.net
WEB
:
www.yenigazino.net
ADRES
:
Maslak Taş Yoncası Sokak Ağaoğlu Maslak 1453 Sitesi OD Blok No:12 Sarıyer İSTANBUL

Yeni Gazino İstanbul'da Unutulmaz Bir 2024 Yılbaşı Gecesi: Linet Yılbaşı 2024 Konseri ve Özel Yılbaşı Programı!

Yeni yılın coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenleri bekliyoruz!

Yeni Gazino İstanbul, 2024 yılbaşı gecesine damgasını vuracak unutulmaz bir yılbaşı etkinliği ile karşınızda. Türk müziğinin güçlü seslerinden Linet, muhteşem sahne performansıyla Yeni Gazino İstanbul'u sallayacak!

Yılbaşı akşamınıza eşlik edecek olan Linet, sevilen şarkıları ve etkileyici sahne enerjisiyle unutulmaz bir gece vadediyor. Müzikseverler, Linet'in eşsiz yorumuyla unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun!

Yeni Gazino İstanbul, Linet konseriyle sınırlı kalmayacak; özel yılbaşı programıyla misafirlerini ağırlayacak. Canlı müzik, dans gösterileri ve sürprizlerle dolu programımızla, yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapacaksınız.

Yılbaşı gecesi ağızları şenlendirecek özel bir menüyle misafirlerimize gastronomik bir şölen sunuyoruz. Usta şeflerimizin özenle hazırladığı lezzetler, damaklarınıza unutulmaz bir tat bırakacak.

Bu eşsiz yılbaşı deneyimini kaçırmayın! Linet'in büyüleyici performansı, özel yılbaşı 2024 program ve lezzet dolu menümüzle, yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmaya hazır mısınız?

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

Tüm 2024 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız