WOW İstanbul Hotels Yeşilköy Yılbaşı Programı 2024

WOW İstanbul Hotels Yeşilköy Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
ADRES
:
Yeşilköy Mahallesi Atatürk Cad. 34149 No:15-17-19 Bakırköy İstanbul

Yılbaşı 2024'te WOW İstanbul Hotels Yeşilköy'de Berkay ve Dicle Olcay Konseri Sizlerle!

Bu özel gecede sıcacık bir atmosferde, unutulmaz anılar biriktirmek ve yeni yıla müzik dolu bir başlangıç yapmak isteyenler için WOW Istanbul Hotels Yeşilköy, muhteşem bir etkinlikle karşınızda: Berkay ve Dicle Olcay yılbaşı konseri!

 

WOW İstanbul Hotels Yeşilköy Yılbaşı Programı 2024

Türk müziğinin sevilen seslerinden Berkay ve Dicle Olcay, yılbaşı gecesinde WOW Istanbul Hotels Yeşilköy'de sahne alacak. Güçlü sesi ve kendine özgü yorumuyla dinleyicilere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak olan sanatçılar muhteşem bir yılbaşı gecesinde sizleri bekliyor.

 

Lezzet Şöleni: Yılbaşı Gala Yemeği

Etkileyici bir konserin yanı sıra, WOW Istanbul Hotels Yeşilköy, yılbaşı gecesinde bir lezzet şöleni sunacak. Şeflerimizin özel olarak hazırladığı yılbaşı menüsü, lezzetin ve keyfin bir araya geldiği bir deneyim sunacak. Seçkin içecekler eşliğinde geçireceğiniz bu unutulmaz akşam, damaklarınızda iz bırakacak.

 

WOW Istanbul Hotels Yeşilköy, yılbaşı gecesini unutulmaz kılmak için özel bir atmosfer hazırlıyor. Mekanın büyülü dekorasyonu ve konser alanındaki özel düzenlemeler, gecenin sihirli atmosferini sizlere sunacak. Ayrıca, gece boyunca sizi şaşırtacak sürpriz etkinlikler ve hediyelerle dolu bir program da sizi bekliyor.

 

Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için erken rezervasyon yaparak, yılbaşı gecesini WOW Istanbul Hotels Yeşilköy'de Berkay ve Dicle Olcay konseri ile kutlamak için yerinizi garantileyin.

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

Tüm 2024 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız