Pullman İstanbul Airport Hotel Yılbaşı Programı 2024

Pullman İstanbul Airport Hotel Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@pullmanistanbul.com
WEB
:
www.pullmanistanbul.com
ADRES
:
Yenibosna Merkez Mah. 1. Asena Sk. No:15 Bahçelievler İSTANBUL

2024'e Unutulmaz Bir Merhaba Demek İçin Pullman Hotel'e Davetlisiniz!

İstanbul'un kalbinde, modern konforun buluştuğu Pullman İstanbul Airport Hotel, bu yılbaşı gecesini unutulmaz kılmak için iddialı bir etkinlikle karşınızda. Pullman İstanbul Airport Hotel'de gerçekleşecek özel yılbaşı galası, Türk müziğinin sevilen ismi Ebru Yaşar'ın eşsiz performansı ile zirveye taşınıyor.

 

Konfor ve Lüks Pullman İstanbul Airport Hotel'de:

İstanbul'da konaklamanın vazgeçilmezi olan Pullman İstanbul Airport Hotel, modern tasarımı ve konforlu odalarıyla öne çıkıyor. Yılbaşı gecesini Pullman'ın şıklığı içinde geçirmek, sadece bir gece değil, aynı zamanda unutulmaz bir deneyim yaşamak demek.

Pullman İstanbul Airport Hotel'deki özel yılbaşı gecesinde Ebru Yaşar'ın sahne alacağı bu anı kaçırmayın, müziğin büyüsüne ortak olun.

 

Pullman İstanbul Airport Hotel Yılbaşı Programı 2024:

Pullman'ın deneyimli şefleri, yılbaşı menüsüyle damakları şımartacak. Gala yemeği, özel içecek seçenekleri ve tatlı ikramlarıyla geceyi unutulmaz kılacak lezzet şölenine davetlisiniz.

Sanatçı: Ebru YAŞAR

Tarih: 31.12.2023

 

Eğlence ve Sürprizler

Bu gece sadece müzik ve lezzetle sınırlı kalmayacak. Pullman İstanbul Airport Hotel, eğlence dolu sürprizlerle yılbaşı gecesini renklendirecek. Dans, eğlence ve unutulmaz anılar için bu geceyi sabırsızlıkla bekleyin.

Bu özel yılbaşı gecesine katılmak için Pullman İstanbul Airport Hotel'in resmi web sitesini ziyaret edebilir veya doğrudan otelle iletişime geçebilirsiniz. Unutulmaz bir yılbaşı gecesi için yerinizi şimdiden ayırtın!

Pullman İstanbul Airport Hotel, Ebru Yaşar'ın muhteşem performansı ile birleşerek, lüks ve eğlence dolu bir yılbaşı gecesi için sizi bekliyor. Bu özel geceyi kaçırmayın, unutulmaz anılar biriktirin!

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

Tüm 2024 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız