A11 Hotel Bosphorus İstanbul Yılbaşı Programı 2024

A11 Hotel Bosphorus İstanbul Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
bosphorus@a11hotel.com
WEB
:
a11hotel.com
ADRES
:
Mimar Sinan, Paşa Limanı Cd. No:4 Üsküdar İSTANBUL

2024 Yılını Eşsiz Boğaz Manzarası ile A11 Hotel Bosphorus'ta Karşılıyoruz!

İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzellikleri eşliğinde, A11 Hotel Bosphorus, sizi muhteşem bir Yılbaşı Galası ve Aslı Hünel Konseri ile karşılıyor. 2024'e ışıltılı bir başlangıç yapmak için, sizi unutulmaz bir geceye davet ediyoruz.  

Yılbaşı gecesi, A11 Hotel Bosphorus'ta Aslı Hünel sahnede! Türkiye'nin önde gelen ses sanatçılarından biri olan Aslı Hünel, unutulmaz repertuarı ve sıcacık sesiyle geceye damgasını vuracak. Şarkılarıyla duygusal bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Aşkın, tutkunun ve eğlencenin bir araya geldiği bu konser, Yılbaşı Gecesi'ni unutulmaz kılacak.

 

A11 Hotel Bosphorus İstanbul Yılbaşı Programı 2024

A11 Hotel Bosphorus, Boğaz'ın eşsiz manzarası eşliğinde düzenleyeceği Yılbaşı Galası ile konuklarına unutulmaz bir gece vaat ediyor. Şık dekorasyonlar, ışıl ışıl süslemeler ve muazzam bir atmosferle dolu bu gala, yeni yıla özel bir kutlama sunuyor. Gala yemeği, seçkin lezzetlerle dolu bir menü ve içecek seçenekleriyle konuklarına şölen sunacak.

 

Aslı Hünel'in muhteşem konseri sonrası, DJ performansıyla dolu bir dans partisi sizi bekliyor. A11 Hotel Bosphorus'un eşsiz salonunda, Boğaz manzarası eşliğinde 2024'e enerjik bir başlangıç yapın. Eğlence ve dansın hiç eksik olmayacağı bu gece, yeni yıl coşkusunu en üst düzeye çıkaracak.,

 

Bu eşsiz Yılbaşı Gecesi deneyimini kaçırmamak için hemen yerinizi ayırtın. A11 Hotel Bosphorus, Aslı Hünel'in büyülü performansıyla ve özel yılbaşı galasıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazır. Rezervasyonunuzu şimdi yapın, 2024'e muazzam bir başlangıç yapmak için hazır olun!

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

Tüm 2024 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız