2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Mazi Restaurant Eskişehir Yılbaşı Programı 2024

Mazi Restaurant Eskişehir Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
ADRES
:
Batıkent Mahallesi, Çağnur Sokak No :2 Tepebaşı ESKİŞEHİR

Mazi Restaurant'ta 2024 Yılbaşı Coşkusu: Şimal ile Unutulmaz Bir Gece!

Eskişehir'in sevilen mekanlarından Mazi Restaurant, yılbaşında unutulmaz bir eğlenceye ev sahipliği yapıyor! Yılbaşı gecesini benzersiz kılmak için hazırlıklarını tamamlayan Mazi Restaurant, ünlü sanatçı Şimal'i ağırlayarak konuklarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

 

Mazi Restaurant Eskişehir Yılbaşı Programı 2024

Şimal'in eşsiz sesi ve sahne performansıyla dolu dolu bir gece sizi bekliyor! Türk müziğinin sevilen şarkılarını seslendirecek olan Şimal, Mazi Restaurant'ta yılbaşı gecesine özel bir atmosfer katacak. Sıcacık bir ortamda, lezzetli yemeklerin eşliğinde müziğin büyüsüne kapılacak, 2024'e unutulmaz bir başlangıç yapacaksınız.

 

Mazi Restaurant Eskişehir Yılbaşı Menüsü2024

Mazi Restaurant, yılbaşı gecesini özel bir menüyle taçlandırıyor. Şeflerimizin özenle hazırladığı lezzetlerle dolu menü, damaklarınıza şölen yaşatacak. Yılbaşı gecesini özel kılmak isteyenler için özel masa ve organizasyon seçenekleri de mevcut.

 

Bu eşsiz geceye katılmak için yerinizi şimdiden ayırtın! Siz de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız, hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

2024 Eskişehir Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Eskişehir Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız