2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Anemon Hotel Eskişehir Yılbaşı Programı 2024

Anemon Hotel Eskişehir Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
eskisehir@anemonhotels.com
WEB
:
www.anemonhotels.com
ADRES
:
Çamlıca Mah. Mustafa Paşa Sk. No:61 Tepebaşı ESKİŞEHİR

Anemon Hotel'de Yılbaşı Kutlaması Haktan ile Coşku Dolu!

Yeni bir yıla merhaba demenin heyecanını Anemon Hotel Eskişehir'de hissedin! Muhteşem bir atmosferde unutulmaz bir geceye hazır olun. Bu yılbaşı, sizi Haktan'ın büyüleyici konseriyle karşılıyoruz. Anemon Hotel Eskişehir, sıcacık bir ortamda sevdiklerinizle bir araya gelmeniz için mükemmel bir mekân sunuyor.

 

Anemon Hotel Eskişehir Yılbaşı Programı 2024

Sevilen sanatçı Haktan, muazzam sesi ve enerjisiyle yılbaşı gecenize renk katacak. Hit şarkıları ve özel performansları ile yılbaşı gecenizi unutulmaz kılacak. Anemon Hotel'de bu yılbaşı organizasyonu kulaklarınızın pasını silerken gala yemeği de eşsiz lezzetler ile tadına doyumsuz bir yılbaşı gecesini sizlere sunacak.

Şeflerimizin özel menüsüyle hazırladığı lezzetlerle, damaklarınıza unutulmaz bir ziyafet sunuyoruz. Yılbaşı gala yemeği, özel içecek seçenekleri ve ikramlarla dolu.

Gece boyunca süpriz eğlenceler, çekilişler ve sürpriz hediyelerle dolu anlar yaşayacaksınız. Dans pistinde doyasıya eğlenirken, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Anemon Hotel Eskişehir, muhteşem dekorasyonuyla sizi büyüleyecek. Işıltılı yılbaşı ağacı, renkli ışıklar ve özel tasarlanmış mekânımızda yeni yıla coşkuyla gireceksiniz. 

 

Tarih: 31 Aralık 2023

Yer: Anemon Hotel Eskişehir

Sanatçı: Haktan

 

Yılbaşı programında eğlencenin adresi Anemon Hotel Eskişehir'de yerinizi almak için hemen biletinizi satın alın! Biletler sınırlıdır, kaçırmayın.

Bu yılbaşı, Anemon Hotel Eskişehir'de sevdiklerinizle birlikte coşku dolu bir gece yaşayın. Unutulmaz anılar biriktirmek ve yeni bir yıla heyecanla adım atmak için hazır mısınız?

2024 Eskişehir Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Eskişehir Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız