İstanbul Elite World Hotels’ten Unutulmaz Yılbaşı Programları

İstanbul Elite World Hotels’ten Unutulmaz Yılbaşı Programları

İstanbul Elite World Hotels’ten Unutulmaz Yılbaşı Programları

Yeni yıl yaklaşırken, hepimizin aklında Yılbaşı gecesi nereye gitsek sorusu oluyor. Yılbaşı gecesi sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız ve henüz bir program belirlemedi iseniz, Elite World Hotels’in sizler için hazırladığı sürprizlerle dolu yılbaşı programları hakkında bilgi almak için yazımızı mutlaka okuyun! İşte; Taksim’de yer alan Elite World İstanbul Hotel, Güneşli Basın Ekspres yolu üzerindeki Elite World Europe Hotel ve Van’da yer alan Elite World Van Hotel’de doyasıya eğlenebileceğiniz, sürprizlerle dolu yılbaşı programlarının detayları…

 

-------------------

 Romantik Şarkıuların Muhteşem İkilisi Eda - Metin Özülkü Elite World Europe’da!

Elite World zincirinin yeni halkası Elite World Europe Hotel, ilk yılbaşı etkinliği için sürprizlerle dolu bir gece hazırladı. Konukların doyumsuz bir gece yaşayacağı organizasyonda Türk pop müziğinin sevilen çifti Eda ve Metin Özülkü, hem kendi şarkılarını hem de birbirinden güzel güncel ve nostaljik parçaları seslendirecek. Eda ve Metin Özülkü’nün yanı sıra DJ performansı ve yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal şov da konuklara eşsiz dakikalar yaşatacak. Elite World Europe Hotel’de Havaii Balo Salonu’nda gerçekleşecek yılbaşı balosunun kişi başı fiyatları, limitsiz içki seçeneği dahil 249 TL’den başlıyor.

 

-------------------

 

Elite World İstanbul Hotel’de İster Caz İster Balo

Şehrin merkezi Taksim’de yılbaşı kutlamak isteyenler için özel programlar sunan Elite World İstanbul Hotel, hem eğlence hem de eşsiz lezzetlerin yer aldığı özel gala menüleri ile yılbaşı akşamı misafirlerini ağırlayacak. Sınırlı sayıda misafirin katılabileceği yılbaşı gecesinde ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, yılbaşı özel repertuarı ile müzik severleri bir araya getiren Jazz Company’de sahne alacak. İ

lham Gencer ile Jazz Company yılbaşı programı fiyatı, 180 TL. Jazz Company yılbaşı programına yönelik ayrıntılı bilgiye, 0212 313 83 14 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon ve konaklamalı paket detayları için, 0212 404 0518 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

-------------------

 

 

Elite World İstanbul Hotel Lalezar Balo Salonu’nda ise Çisem ve Orkestra Active, konuklara doyumsuz bir müzik ziyafeti sunacak.

 

Limitsiz içkinin dahil olduğu, oryantal şov ve sürpriz çekilişlerin yapılacağı balonun tüm paket bedeli, kişi başı 400 TL.Elite World İstanbul Hotel’in yılbaşı programlarına yönelik ayrıntılı bilgiye, 0212 313 83 32 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

-------------------

 

Yılbaşında Kendinizi Sarayda Hissedeceksiniz.

Elite World Van Hotel ise, yılbaşı gecesi için konuklara iki farklı alternatif sunuyor. Şehrin gözde mekânı One Bar’da gerçekleşecek müzik dolu bir partide sabaha kadar dans edebilir ya da dekorasyonuyla sarayları andıran Tuşba Balo Salonu’nda düzenlenecek yılbaşı balosunda zengin menü ve canlı müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Tuşba Balo Salonu’nda Arif ve Orkestrası’nın canlı müzik performansının yanı sıra fasıl grubu ve oryantal şovla da zenginleşecek yılbaşı balosunun kişi başı fiyatı ise 185 TL.

 

-------------------

 

Yeni yılı hareketli DJ performansı eşliğinde, eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyenler için One Bar’da düzenlenecek yılbaşı partisinin kişi başı fiyatı, 145 TL. Elite World Van Hotel yılbaşı rezervasyonları ve konaklamalı paket detayları için 0432 484 11 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yılbaşı Haberleri 2024

Yılbaşı Programları 2024

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

Yılbaşı Mekanları 2024

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız