Büyük Abant Oteli Bolu Yılbaşı Programı 2024

Büyük Abant Oteli Bolu Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
satis@buyukabantoteli.com.tr
WEB
:
www.buyukabantoteli.com
ADRES
:
Göl Mevki, Abant Yolu, Örencik Mudurnu BOLU

Büyük Abant Oteli’nde yeni yıla Ünlü Sanatçı Tuğçe Kandemir ve Ünlü talk show sanatçısı Yavuz Seçkin ile giriyoruz.

Balo salonunda yılbaşı kokteyli ile başlayacak olan Yılbaşı organizasyonumuz, salon içerisinde Gala yemeği ile devam edecektir. Gala yemeğinde misafirlerimize masaya servis özel yılbaşı menüsü ve limitsiz yerli içki-içecek ikramımız olacaktır. (İçki ve içecekte otelimizin belirlediği markalar servis edilecektir.)

Otelimiz; 0 – 7 yaş arası çocuk misafirlerimizin gala salonunda bulunmalarını ortam gereği tavsiye etmemektedir. Çocuk misafirlerimiz ve baloya katılmayacak misafirlerimiz için Nilüfer restoranda açık büfe akşam yemeği verilecektir. Yılbaşı Balosu esnasında çocuklarımıza ayrıca hoşça vakit geçirmeleri için animatörlerimiz ile değişik aktiviteler yapılacaktır. Balo esnasında ücretli bebek bakıcılığı hizmetimiz de olacaktır. (Bu hizmetimiz için en az 3 gün öncesinden rezervasyon yapılması gereklidir.) ( çocuk animatörlerimiz bebek bakıcılığı yapamamaktadır )

Yılbaşı Gala yemeği oturum 10’ar kişilik yuvarlak masalarda olup, Oturma düzeni planlaması rezervasyon sırasına göre yapılacaktır.

2024 Bolu Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Bolu Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız