Abant Palace Otel Yılbaşı Programı 2024

Abant Palace Otel Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
abant@taksimotelcilik.com.tr
WEB
:
www.abantpalace.com
ADRES
:
Abant Göl Kenarı Örencik Köyü, Yukarı Mahalle 106/2 14800 Mudurnu Bolu

Abant'ın Gözdesi Abant Palace Otel Yeni Yılda Yıldızlar Geçidine Ev Sahipliği Yapıyor!

Abant Palace yeni yıla eğlence dolu unutulmaz bir başlangıç yapmak isteyenler için 2 gün 2 ayrı muhteşem gala ile yılbaşını karşılıyor! Eşsiz yemekler, canlı müzik etkinliklerimiz ve şahane dekorasyonumuz için siz de erkenden rezervasyonunuzu yaptırın! 

 

Zara ve Rober Hatemo ile Eşsiz Bir Yılbaşı Eğlencesi Abant Palace’ta!

Yeni yıla Abant’ın muhteşem doğasında güzel bir başlangıç yapmaya ne dersin? 30 Aralık’ta Rober Hatemo, 31 Aralık’ta Zara Abant Palace sahnesinde olacak. Sen de şimdiden yerini ayırt ve yılbaşında eğlenceyi garantile! Otelimizde yer alan spa imkanları, lezzetli menümüz ve canlı müzik eşliğinde kulaklarınızın pasını silecek sanatçılı yılbaşı programları ile sizi unutulmaz bir yılbaşına çağırıyor!

 

Abant Palace Otel Yılbaşı Programı 2024

30 Aralık 2023 - Cumartesi

Rober Hatemo Konseri (Limitli yerli alkollü içecek servisi)

31 Aralık 2023 - Pazar

Zara Konseri (Limitsiz yerli alkollü içecek servisi)

 

Uyarı :

Her iki gün için de gala programına katılım konaklama ücretine dahil. 30 Aralık’ta gala yemeği sırasında limitli yerli alkollü içecek servisi yapılacak. 31 Aralık’ta ise gala yemeği sırasında yerli alkollü içecekler limitsiz olarak servis edilecek. Gala oturma düzeninde gerçekleşecek.

Galaya çocuklar girebiliyor ancak gala alanında 12 yaş ve üzeri misafirlere servis açılabiliyor. Ayrıca çocuklara özel program da düzenlenecek ve çocuklar için ayrı bir açık büfe oluşturulacak. Tesiste bakıcı hizmeti ücretli olarak sunulacak.

2024 Bolu Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Bolu Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız