Avrupa Yakası Yılbaşı Programları

Avrupa Yakası Yılbaşı 2024

İstanbul Avrupa Yakası Yılbaşı Programları 2024

Yeni yıl kapıda! Çok kısa bir süre sonra 2021 bitmiş ve 2024 başlamış olacak. Bu sene yaşanan şeyler unutulmayacak olsa da, geride bıraktığınızın sembolü olarak 31 Aralık gecesi, kötü olan her şeyi unuturmuşçasına eğlenmek herkesin hakkı.

İnsanlar şimdiden İstanbul Avrupa yakası yılbaşı programları 2021 arşivine bakmaya başladı bile. Bu sene de Avrupa yakası eğlenceye doyuracak mekânlarla insanlara kapılarını açıyor.

Bu gece kaçmaz diye herkes plan, program yapma peşinde. İşte İstanbul Avrupa yakası yılbaşı programları 2024 için uygun mekânlardan birkaçı! Diğer İlçeler için İstanbul yılbaşı programları sayfamıza göz atmayı unutma.

Otelde Geçirilecek Keyifli Bir Gece

Küçükçekmece semtinde bulunan Elite World Europe Hotel sizleri tavernaların kralı Fedon’a eşlik etmeye çağırıyor. Fedon hayranları, onu çok özleyenler bu özel akşamı değerlendirme fırsatını yakalıyor.

Double Tree by Hilton, inanılmaz yemek menüsü, limitsiz yerli içkisi ve akşam 19.00 – 03.00 arasında sürecek eğlence karnavalına davet ediyor.

19.00’da karşılama kokteyli ile başlayan eğlence, DJ performansıyla devam ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Raten orkestrası ile canlı performans sonrasında oryantal takip ediyor.

 Eğlence sonrası partide DJ performansıyla çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz organizasyon İstanbul Avrupa yakası Yılbaşı Programları 2024’nin en çok konuşulanı olacak gibi gözüküyor.

Yemek Bahane Fasıl Şahane

By Balıkçı Ataköy marinada piyano dinletisi, oryantal şov ve Grup Nostalji ile sizleri eşsiz bir yemeğe çağırıyor.

Olive Anatolian Restoran sizleri Sirkeci’de lezzetli bir yemeği canlı müzik ve oryantalle tatlandırmaya davet ediyor. Bu leziz yemeklerin ve gecenin tadını çıkarmak için sizlerde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Florya sahil yolunda ki Chamatta Restoran deniz ve martılarla beraber, eşsiz bir menüyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar. Gece boyunca canlı müzik ve oryantal şovla eğlenebilir, doyasıya gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yılbaşında Hizmetinizde

Eşiniz, dostunuz, aileniz veya en sevdiklerinizle beraber yapacak olduğunuz etkinliklerin sayısı bunlarla sınırlı değil. İstanbul Avrupa yakası yılbaşı programları 2024 yılında da sizlere benzeri olmayan eğlenceler yaşatmak istiyor. Sizlere bu bir birinden farklı ve eşsiz etkinliklere katılım dolmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

2024 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ