2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Akra Kemer Hotel Yılbaşı Programı 2024

Akra Kemer Hotel Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
guest@akrakemer.com
WEB
:
akrahotels.com
ADRES
:
Atatürk Bulv. Yeni Mahalle No:24 Kemer Antalya

Akra Kemer ile Yeni Yıla Keyifli Bir Başlangıç Yap!

30 Aralık’ta Fatih Erkoç,31 Aralık’ta Karsu Dönmez konseri ile yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak istersen Akra Kemer seni bekliyor.

 

Eşsiz Bir Yılbaşı Etkinliği: Akra Kemer Otel

Yeni yılın coşkusunu en unutulmaz şekilde karşılamak için Akra Kemer Otel sizi bekliyor! Yılbaşı öncesinde 30 Aralık'ta Fatih Erkoç ve yılbaşı gecesi 31 Aralık'ta Karsu Dönmez ile muhteşem konserlerle dolu bir hafta sonu sizi bekliyor.

 

30 Aralık'ta Fatih Erkoç Konseri

30 Aralık'ta, Türkiye'nin sevilen ve tanınmış sanatçılarından biri olan Fatih Erkoç, sıcak sesi ve özel repertuarıyla sizi büyülemeye geliyor. Onun eşsiz performansı ve hit şarkıları, unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlayacak.

 

31 Aralık'ta Karsu Dönmez Yılbaşı Konseri

Yılbaşı gecesi 31 Aralık'ta ise Karsu Dönmez, sizi enerjik ve tutkulu bir performansla karşılayacak. Karsu'nun kendine özgü sesi ve sahne şovu, yeni yılın ilk anlarını coşkuyla karşılamanızı sağlayacak.

 

Akra Kemer Otel'de Yılbaşı Kutlamaları

Akra Kemer Otel, yılbaşı kutlamalarını unutulmaz kılmak için lüks ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Yılbaşı hafta sonu boyunca lezzetli yemekler, canlı müzik ve coşkulu bir atmosfer sizi bekliyor. Ayrıca otelde konaklama seçenekleri de bulunuyor, böylece unutulmaz bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

 

Tarih ve Detaylar

30 Aralık Konseri: Fatih Erkoç

31 Aralık Konseri: Karsu Dönmez

Yer: Akra Kemer Otel

Biletler: Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi ve bilet rezervasyonu için lütfen Akra Kemer Otel'in resmi web sitesini ziyaret edin.

 

Yeni yılı eşsiz müzik performansları ve muhteşem bir atmosferle karşılamak için bu fırsatı kaçırmayın. Şimdi yerinizi ayırtın ve Akra Kemer Otel ile unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayın!

 

Not: Daha fazla ayrıntı ve bilet rezervasyonu için Akra Kemer Otel'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yılbaşı etkinlikleri için yerinizi önceden ayırtın!

Uyarı :

Program konaklama ücretine dahil ancak, minimum 2 gece konaklama şartı bulunuyor.13 yaş altı misafirler gala programına katılamıyor. Çocuklar için ayrı bir salonda mini büfe sunulacak ve mini kulüp etkinlikleri düzenlenecek.30 Aralık’ta bistro bar, 31 Aralık’ta yemekli gala düzeninde hizmet verilecek.Masa düzeni misafirlerin konaklama yapacağı gece sayısına göre oluşturulacak.

2024 Antalya Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Antalya Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız