ANADOLU YAKASI YILBAŞI PROGRAMLARI

ANADOLU YAKASI YILBAŞI 2021

İstanbul Anadolu Yakası Yılbaşı Programları 2021

Yeni yılın gelmesine çok kısa bir süre kalmışken, bu yeni yıla girmeden önce nerede, kiminle ve ne yapacağını düşünenlerin sayısı da gittikçe artmaya başladı.

Yeni yıla girilen 31 Aralık gecesi, herkesin her yıl sabırsızlıkla beklediği günlerde başı çekiyor. İnsanlar her yıl yılbaşında ne yapacağını düşünüyor ve planlar yapıyor.

Ülkemizde İstanbul, eğlence denilince akla ilk gelen şehirlerden. Dışarıda katılım sağlanabilecek sayısız etkinlik, konser ve eğlence düzenleniyor. Kişiye sadece nereye gideceğini karar vermek ve sevdiklerini davet etmek kalıyor.

İstanbul’un Anadolu yakasında oturanlar için işte, İstanbul Anadolu yakası yılbaşı programları 2021

Keyifli Bir Yemek

Restoran’da bir yemeğe oturup eşinizle, dostunuzla veya ailenizle keyifli müzikler dinlemek istiyorsanız;

İstanbul’un Maltepe semtinde; 70’li yıllara pop müzikle damga vurmuş Yeliz’in şarkıları, limitsiz yerli içki ve fix menü ile Nanna isimli mekan sizi eğlenmeye çağırıyor.

Lacivert Restoran, Beykoz semtinde leziz Dünya mutfağı yemekleriyle, set menü alanlara limitsiz yerli içkiyle ve DJ performansıyla yılbaşında sizleri de arasında görmek istiyor.

Otelde Eğlenceli Bir Gece

Kadıköy’de Wyndham Grand Kalamış Hotel sizlere, 80’ler 90’lara geri dönmeyi teklif ediyor. Yemek ve içkinin oryantal ve DJ performansı ile buluşacağı bu gecede olmayı isteyebilirsiniz.

Ataşehir’de ise Sheraton Grand sizleri Berkay’ın konseriyle eğlenmeye davet ediyor.

Sapanca’da, NG Sapanca bu sene iki farklı programla katılıyor. Bir tarafta balo salonunda Gökhan Tepe, bir tarafta Grup Karnaval’ın hareketli şarkıları İstanbul yılbaşı programları 2021’in favorisi olmaya aday.

Rakı ve Şarap / Meyhane ve Fasıl

İstanbul Kadıköy’de bulunan Bizbize fasıl bu eşsiz gecede sizleri eşsiz bir yemek ve sınırsız yerli içkiyle, Türk sanat müziği, oryantal ve fasılla buluşturmak istiyor.  Akşam 20.00’de başlayacak olan etkinlik 04.30’a kadar devam edecek.

Kadıköy’de Fener Balık’ta düzenlenecek olan 7 çeşit meze, 3 ara sıcak, Hindi Tandır ve kestaneli iç pilav ile doyumsuz bir yemeğe çağrılıyorsunuz. İstanbul Anadolu yakası yılbaşı programları 2021 yılında Fener Balık’da 20.00’dan gece 02.00’a kadar sürecek olan canlı müzik eşliğinde limitsiz yerli içkide sunulacak.

 

İstanbul Anadolu yakası yılbaşı programları 2021 yılında da çok konuşulacak.

2021 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ