2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

NG Afyon Termal Otel Afyonkarahisar Yılbaşı Programı 2024

NG Afyon Termal Otel Afyonkarahisar Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
infoafyon@nghotels.com.tr
WEB
:
www.nghotels.com.tr
ADRES
:
NG Afyon Wellness & Convention İzmir Karayolu 7. Km. / Afyonkarahisar

Cenk Eren ile Yılbaşında NG Afyon Sahnesi Bir Başka Güzel!

Yılbaşı geldiğinde, hepimiz unutulmaz anılara ev sahipliği yapabilecek özel bir etkinlik ararız. İşte bu yıl, coşku dolu bir yılbaşı gecesine hazır olun! Cenk Eren, sıcacık termal suların ve lüks konforun buluştuğu NG Afyon Thermal Hotel'de muhteşem bir konserle karşınızda olacak.

Cenk Eren, Türk müziğinin sevilen ve saygı duyulan isimlerinden biridir. Kendine özgü sesi ve sahne performansıyla yıllardır dinleyicilerini büyülemekte ve müziğin büyülü dünyasına yolculuklar sunmaktadır. Yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan repertuarıyla, Cenk Eren, yılbaşı programı ile sizi unutulmaz bir müzikal yolculuğa çıkaracak.

Cenk Eren konseri eşliğinde, NG Afyon’da yeni yıla harika bir başlangıç yapmak istersen tatilini planla ve yerini ayırt!

NG Afyon Thermal Hotel, Afyon'un güzellikleriyle çevrili muhteşem bir otel ve termal tatil merkezidir. Doğanın huzurunu ve termal suların şifasını aynı anda yaşayabileceğiniz bu mekan, yılbaşı gecesini unutulmaz kılacak. Otelin zarif odalarında konaklayabilir, özel termal havuzlarında rahatlayabilir ve restoranlarında lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

31 Aralık 2023 - Pazar

Cenk Eren

NG Afyon Termal Otel Afyonkarahisar Yılbaşı Programı 2024:

Manolya Salonu’nda gerçekleşecek galada yemek servisi yapılacak olup, sınırsız yerli alkollü içecek servis edilecek. Konserdeki oturma düzeni, misafirlerin rezervasyon yaptığı odalara göre planlanacak. Yılbaşı paketinden yararlanmak isteyen misafirlerin minimum 2 gece konaklaması gerekiyor. Galaya 10 yaşın altındaki çocuklar katılamıyor. Çocuklar için özel yılbaşı balosu yapılacak. Tesiste konaklayan tüm misafirler için beş çayı ücretsiz. 1 Ocak Pazartesi günü 07.00-11.00 saatleri arasında kahvaltı sunulacak.

2024 Afyon Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Afyon Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız