2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

May Thermal Resort & Spa Otel Yılbaşı Programı 2024

May Thermal Resort & Spa Otel Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@maythermal.com
WEB
:
www.maythermal.com
ADRES
:
Hüdai Kaplıcaları Mevkii 4.Km., Sandıklı Afyonkarahisar

May Thermal Resort & Spa'da Yılbaşı Coşkusu: Korçay ve Orkestrası İle Unutulmaz Bir Afyon 2024 Yılbaşı Konseri

Yılbaşı gecesi, yeni yılı coşku ve müziğin büyüsüyle karşılamak için mükemmel bir fırsattır. Bu yıl, May Thermal Resort & Spa Otel'de gerçekleşecek olan Korçay ve Orkestrası'nın yılbaşı konseri, size unutulmaz bir deneyim sunacak. Kendinizi büyüleyici müziğin kollarına bırakın ve yeni yılı muhteşem bir atmosferde kutlayın!

Korçay ve Orkestrası'nın May Thermal Resort & Spa Otel'de vereceği yılbaşı konseri, yeni yılın ilk anlarını büyülü bir atmosferde karşılamanız için mükemmel bir fırsattır. Unutulmaz bir gece yaşamak, güzel müziği dinlemek ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için bu etkinliği kaçırmayın. Biletlerinizi şimdi alın ve yeni yılın gelişini Korçay ve Orkestrası'nın büyülü performansı eşliğinde kutlayın!

 

May Thermal Resort & Spa Otel Yılbaşı Programı 2024

30.12.2023 ve 31.12.2023 akşamları yılbaşı özel programımızda Belek Balo Salonunda Korçay ve Orkestrası sahne alacaktır.

Yılbaşı döneminde Standart Yarım Pansiyon veya Standart Tam Pansiyon Konsept''e göre hizmet verilecek olup, afiş fiyatlarına 01.01.2024 tarihindeki BRUNCH dahildir.

Tüm öğünler (Kahvaltı Öğle ve Akşam Yemekleri) yılbaşı gecesi dahil ANA Restaurant’ta açık büfe olarak sunulacak olup, konser salonunda yemek servisi olmayacaktır.

Otel''de Alkollü İçecek Servisi Bulunmamaktadır. (30.12.2023 ve 31.12.2023 tarihlerine özel olarak misafirler yanlarında getirdikleri alkollü içecekleri konser salonunda tüketebilir (konser salonu dışında diğer genel mekanlarda alkollü içecek tüketimi yapılamaz)

Konser salonu yuvarlak ve/veya kare masa düzeninde hazırlanacak olup, masalarda serpme (kişibaşı değildir) meyve tabağı, çiğ köfte, cips, patlamış mısır vb. ikramlar bulunacaktır.

Konser salonunda alınacak tüm içecekler ve ilave tüm talepler extra ücretli olacaktır.

Çocukların Konser salonuna girişi ebeveyn gözetiminde serbesttir.

Konser programına otelimizde konaklayan tüm misafirler ücretsiz olarak katılabilecektir (Konser salonuna giriş için extra ücret alınmayacaktır).

2024 Afyon Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Afyon Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız