2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

Sheraton Grand Adana Yılbaşı Programı 2024

Sheraton Grand Adana Yılbaşı Programı 2024
TARİH
:
31 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024
E-POSTA
:
info@sheratonadana.com
WEB
:
www.sheratonadanahotel.com
ADRES
:
Haci Sabancı Bulvarı No:7 Adana

Yılbaşı Kutlaması Sheraton Grand Adana'da Işıl Işıl!

Muhteşem yılbaşı balomuzda ihtişam ve heyecan dolu bir gece için bize katılın! 2024'ü şık bir şekilde karşılarken kendinizi gecenin büyüsüne bırakın. 

Göz alıcı bir kutlama için unutulmaz müzikal anlarla dolu bir gece vaat eden Enbe Orkestrası'nın büyüleyici melodileriyle kendinizden geçmeye hazır olun! 

Yılbaşı gecesi, Sheraton Grand Adana'nın şık ve zarif atmosferinde, Enbe Orkestrası'nın eşsiz performansı ile karşılanacaksınız. Türkiye'nin en sevilen orkestralarından biri olan Enbe, büyüleyici müziğiyle misafirlerini etkilemeye ve geceye unutulmaz bir dokunuş katmaya hazır. Dans ederken, şarkılara eşlik ederken ve eğlenirken, Enbe Orkestrası ile geçireceğiniz bu gece, müziğin sihrini tam anlamıyla hissetmenizi sağlayacak.

 

Sheraton Grand Adana Yılbaşı Programı 2024

Yetenekli şeflerimiz tarafından hazırlanan muhteşem ziyafetin tadını çıkarın, canlı müzik eşliğinde gece boyunca dans edin ve şampanya eşliğinde gece yarısına doğru nefes kesen geri sayıma tanık olun! 

Sheraton Grand Adana'nın deneyimli şefleri, özenle hazırlanan yılbaşı menüsüyle damak zevkinizi şımartacak. Yılbaşı gecesini daha da özel kılmak için tasarlanan yılbaşı özel menüsü, Sheraton kalitesiyle buluşuyor.

Adana'nın en göz kamaştırıcı yılbaşı kutlamasını kaçırmamak için hemen yerinizi ayırtın! Bu özel gecede siz de Sheraton Grand Adana'nın büyülü dünyasına katılın. Enbe Orkestrası'nın müziği, lezzetli yemekler ve eğlenceli danslarla dolu bu gece, unutulmaz anılar biriktirmeniz için tasarlandı.

Yeni yıla Sheraton kalitesiyle "merhaba" deyin, unutulmaz bir geceye adım atın! Rezervasyonunuzu şimdi yapın, bu eşsiz geceye hazır olun!

2024 Adana Yılbaşı Programları

Tüm 2024 Adana Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız