2024 Yılbaşı Otelleri
2024 Yılbaşı Meyhaneleri
2024 Yılbaşı Partileri
2024 Sanatçılı Yılbaşı Programları

MİLLSTONE CAVE SUİTES KAPADOKYA

MEKAN
:
Millstone Cave Suites Kapadokya
WEB
:
www.millstonecavesuites.com
E-POSTA
:
info@millstonecavesuites.com
ADRES
:
Tekelli Mah. Divanlı Sok. No:20 Uçhisar Kapadokya Nevşehir

Kapadokya yılbaşı otellerinden Millstone Cave Suites Hotel, Kapadokya'nın ünlü kaya otellerinden biridir. Millstone Cave Suites Hotel Kapadokya, Uçhisar’ın nefes kesici manzarası olan Göreme, Kızıl vadi ve Güvercinlik vadisine kuş bakışı hakim bir tepenin üzerindedir.

Otelin ferah, geniş mağara ve taş odaları orjinaline uygun olarak geleneksel el işçiliği yöntemi ile inşa edilmiştir. Modern rustik tarzda tasarlanan lüks ve konforlu odalarında kullanılan mobilyalar Endonezya’da eski tik ağacından özel olarak üretilmiştir. Odalarında ve otelin her noktasında etkileyici bir detay bulunması ‘Millstone Cave Suites Hotel’i gerçek bir dizayn mağara otel olarak ön plana çıkarmaktadır.

Otelin konumu itibariyle güneşin doğuşuyla birlikte balonların aynı anda Kızıl vadi ve Göreme üzerinde dans edişinin otelden izlenmesine olanak tanır.

Millstone Cave Suites Hotel Kapadokya'nın büyüleyici manzarası, lüks oda ve kaliteli hizmeti ile yılbaşı tatilinizi ve yeniyıl programınızı yapabileceğiniz nadir mekanlardan biridir.

KAPADOKYA 2024 YILBAŞI MEKANLARI

Tüm Kapadokya 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız