YILBAŞI PROGRAMLARI

Yılbaşı programları içerisinde çeşitli sahne şovları ve gösterileriyle ünlü mekânları, şimdiden erken rezervasyon seçeneklerini sizler için bulunduruyor. Yeni yıl gecesinde yılbaşı otel programları farklı kutlama alternatifleri sunuyor. Yılbaşı programları için meyhane, club, pub ve otellerde misafirler, kanepe ve şarap ikramlarının yapıldığı kokteyllerle karşılanıyor. Ayrıca gece boyunca canlı orkestra eşliğinde, birbirinden farklı ikramlardan oluşan eşsiz set menü ve limitsiz yerli içkinin de dâhil olduğu yılbaşı balosu, çocuklar için özel aktiviteler, bakıcı ve uyku odası hizmetiyle özellikle ailelere hitap etmektedir. 
           Yılbaşı programları için büyükşehirlerde bulunan semtlerin panoramik manzarası ile metropollerde bulunan meyhane, pub, restoran ve otellerde sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden yeni yıl partisinde DJ performansları, limitsiz yerli içki ve açık büfe bulunuyor.  Yılbaşı balosu için birbirinden ünlü isimleri ve sahne şovcularını hizmetinize sunan yılbaşı otel programları sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlencelerde sizlere elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Yılbaşı otelleri hazırlığı içinde olanlara eğlencesi bol, bütçeye uygun alternatifler sunan yılbaşı otel programları meyhane ve otelleri şimdiden planlara başlamış ve sizleri bekliyor.
         Yılbaşı programları yılbaşı gecesi paketinde ünlü şeflerin hazırladığı bir menü de yer alıyor. Yılbaşı otel programları canlı müzik ve DJ performansları da bulunuyor ayrıca yılbaşı parti programı için dışarıdan gelen konuklar, ultra lüks otellerde de konaklayabiliyor.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız