YILBAŞI İSTANBUL EĞLENCELERİ

Yeni yıla İstanbul’da merhaba diyecekseniz sizleri şehrin her yerinde sınırsız eğlence bekliyor. Bunların en başta geleni ise artık bir gelenek haline gelen sokak eğlencesidir. Tamamen halka açık olan bu etkinlikler İstanbulluların her yıl en çok rağbet ettiği yılbaşı eğlencesidir. İstanbul yılbaşı programları şehir dışından da birçok insanı kendisine çeker.
  İstanbul’da yılbaşında çok fazla alternatif mevcuttur. Bunlardan biri yat ve tekne turlarıdır. Gece kulübü ya da otellerde yeni yıla girmek istemeyenler için iyi bir alternatiftir. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde yılbaşına girmek çok eğlenceli olacaktır. Hemen her mekanda ünlü sanatçılara rastlarsınız. Bu mekanların başında Reina gelir. Sadece İstanbul’un değil aynı zamanda dünyanın da önemli eğlence merkezlerinden olan bu mekan İstanbul yılbaşı eğlencesinin olmazsa olmazıdır.
  Sınırsız yerli ve yabancı içkiler İstanbul yılbaşı programlarında sizleri bekliyor. Ayrıca otellerin ve restoranların zengin menüleri, dans ve gösteri şovları sizleri bekliyor. Yılbaşında siz de dostlarınızla ya da ailenizle müthiş vakitler geçirmek istiyorsanız İstanbul’daki bu alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız