YILBAŞI AKŞAMI İZLENECEK FİLMLER

Yeni bir yılı evde karşılayacaksanız seyredeceğiniz filmleri önceden belirleyerek bir sıraya koyabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız tavsiyeler!

 

 1 - Grinç

 

 Noel hazırlıklarının büyük bir hızla sürdüğü Whoville kasabasında heyecan, Crumpit Dağı mağarasında yaşayan Grinch'in kötü planlarıyla altüst olur. Kasabadaki küçük kızın Grinch'in kapısını çalar ve işler bu saatten sonra tersine döner.

 

 2 - Aile Bağları

 

 Kalabalık bir aile yeni yıl akşamında verdikleri partiyle sevdikleriyle bir araya gelme planı kurar. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde ortaya dökülen sırlar, ihanetler ve gelecek planları beklenmedik gelişmelerin yaşanmasına neden olur.

 

 3 - Kutup Ekspresi

 

 Bir çocuğun Noel akşamlarına olan inancının yeniden yeşermesini sağlayan animasyon yapım, trenle Kuzey Kutbu'na yolculuğa çıkmak isteyenler için ideal bir seçim. Her sahnesi bir yılbaşı şöleni yaratan filmi listeye almayı ihmal etmeyin.

 

 4 - Gremlinler

 

 Yılbaşında hediye olarak gelen Gizmo, bir evin düzenin değiştirebilir mi? Gizmo'ya gece yarısından sonra yemek vermek, direk güneş ışığında bırakmak ve birkaç damladan fazla su vermek yasak! Bu kurallara uyulmadığında yaşanacaklara hep beraber şahit olabilirsiniz.

 

 5 - Evde Tek Başına

 

 Belki de bir Yılbaşı klasiği olan film, defalarca izlenebilir. Her bir bölümü ayrı bir temaya değinen filmde ortak nokta hikayenin yılbaşı akşamına odaklanıyor olması. Bu filmi izlemeye başlamadan önce kahkaha şölenine hazır olun!

 

 6 - Sen Uyurken

 

 Lucy ve Peter arasında bir tren istasyonunda yaşananlar geleceğe de yön verecek. Romantik komedi türünün en başarılı örnekleri arasında geçen film, yılbaşı akşamına farklı bir heyecan katabilir.

 

 7 - Aile Babası

 

 Hayatında kafasını işten kaldıramamış olan Jack bir sabah uyandığında kendini evli ve 2 çocuk babası olarak bulur. Yeniden eski hayatına dönmek için çaba sarf eden adam zaman içinde elde ettiği mutluluğun farkına varır.

 

 8 - Disney'in Yeni Yıl Şarkısı

 

 Cimri, inatçı ve huysuz bir adam olan Scrooge, çok zengindir. Noel akşamı kendisini ziyaret eden 3 hayaletten aldığı dersle artık değişim zamanının geldiğini anlar.

 

 9 - Tesadüf

 

 Sara ve Jonathan'ın hayatı bir mağazada kalan son eldiveni almak istedikleri an karışır. Sıradan bir sohbet bütün güne yayılır ve her iki gencin yaptığı evlilik planı altüst olur.

YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

2021 YILBAŞI MEKANLARI 2021

Tüm 2021 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız