YENİ YILA GİRERKEN ANKARA\'DA

Tüm Türkiye’yi yılbaşı heyecanı sarmış durumda. Daha şimdiden mekân araştırmaları yapılmaya başlandı. Bu yıl Ankara’da yılbaşı geçen yıllara daha coşkulu geçeceğe benziyor. Ankara yılbaşı mekânları, restoran, gece kulübü, otel olmak üzere üçü ayrılır. Bu mekânlar bulundukları bölgelere göre farklı konsept ve programlara sahip.
Ankara yılbaşı mekânlarından en önemlileri de dünyaca ünlü mekânların programlarıdır. Bunlardan bazıları Bomonti Brasserie , Jolly Joker, Hilton otelleri gibi oldukça lüks mekânlardır. İlginç konseptleriyle yeni yıla girerken keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayabilir. Eğer bir clubta yeni yıla girmek istiyorsanız Club Mirador, Ankara Brothers, Ankara Amarillo tam size uygun olabilir. Daha sakin yılbaşı istiyorsanız ise Ankara Beyzade, Fige Restoran, Köşk Restoran seçeneklerini düşünebilirsiniz.
Ankara yılbaşı sokak partileride tercih edilen başka seçenekler arasında. Neredeyse her semtte bir konserin olduğu şehirde tam bir konser havasına girip müzik eşliğinde yeni yıla girebilirsiniz. Seçeneklerin çok olması nedeniyle birkaç mekânı aynı geceye sığdırabilirsiniz.
 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız