YATTA YILBAŞI EĞLENCESİ

  İstanbul’da sevdiklerinizle beraber yılına merhaba demek istiyorsanız sizler için çok iyi bir alternatif önerimiz var. Boğaza nazır bir yılbaşı programı arıyorsanız yatta yılbaşı eğlencesi tam size göre. Boğazın eşsiz manzarası yılbaşı keyfinizi ikiye katlayacak. Boğaz köprüsü ve kız kulesi eşliğinde müthiş eğlence programları sizleri bekliyor. Ayrıca bu sayede boğadaki ışık ve havai fişek gösterilerini de yakından takip edebilirsiniz.
  Tekne turunun içerisinde birçok eğlence programı mevcut. Özel yılbaşı gösterileri, canlı müzik, dj performansları ve hediye çekilişleri yatta yılbaşı programının olmazsa olmazıdır. Yatta yılbaşı programının içerisine sınırsız yerli ve yabancı içki dahildir. Ayrıca zengin ve doyucu menülerle tam bir ziyafet yaşayacaksınız. Yatın içerisinde ısıtma sistemi vardır. Ayrıca yat oldukça büyük ve yüksek tavanlıdır.
  Boğazın temiz havasını alarak unutamayacağınız bir yılbaşı geçirmek için tek yapmanız gereken bir telefon açıp rezervasyon yaptırmak. Her şey sizlerin eğlencesi için yapıldı. Yatta yılbaşı geçirmek sizler için eşsiz ve unutamayacağınız bir yeni yıl eğlencesi olacak.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız