ÜRGÜP YILBAŞI PROGRAMLARI

Yeni yıla romantik bir tatil ile girmek isteyenler için en ideal yer Nevşehir’in ilçesi olan Ürgüp ilçesidir. Hem sessiz sakin, hem de doğal pastel renkli bir bölgedir. Şarabı, taş evleri ile misafirlerini ağırlayan Ürgüp lüksten, abartıdan uzak, sakin bir şekilde yeni yılı karşılamak adına çok ideal bir bölge olmaktadır. Ürgüp yılbaşı programlarında belli yapılan canlı müzik eşliğinde yenilen yemek ve içilen bölgenin kendine özgü ünlü şaraplarından ibaret olması da, kişilerin Ürgüp’ü tercih etmesinde bir diğer neden olmaktadır.

Ürgüp bölgesine yakın olan Ihlara Vadisi, Paşa bağı, Avanos ve Derinkuyu Yeraltı Şehri gezilip görülmesi gereken tarihi yerler arasına yer almaktadır. Kültürel bir yılbaşı tatili geçirmek adına ideal bir bölge olan Nevşehir pek çok ünlü yemekleri ile de damak tadınıza hitap edecektir. Konaklama yapacağınız otelin taş evler olması bölgenin tam olarak havasını solumanıza yardımcı olacaktır. Ürgüp yılbaşı otelleri, doğal görüntüsü ile gelen kişileri büyülemektedir. Aynı zamanda bu oteller, kişilerin unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayabilmeleri için eksiksiz bir şekilde hazırlanarak, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Tesislerin verdikleri hizmetlerin yanı sıra, sıcak balon hizmeti ile de yeni yıl konseptleri değişmektedir. Gece otellerin içerisinde yer alan kulüplerde eğlenceler devam ederken, sabahın ilk ışıklarında balon ile Ürgüp’ü görme keyfi, müşterilere sunulan bir diğer hizmet olmaktadır. Biraz yorucu olsa da Ürgüp yılbaşı turları pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sessiz, sakin ve huzurlu bir yılbaşı programı geçirmek isteyen bireyler bu bölgeye ulaşım için gerek seyahat acentelerinden gerekse kendi programlarını oluşturarak kişisel araçları ile sağlayabilmektedirler. Rehberler eşliğinde yapılan bu program sayesinde kişilerin Ürgüp’ü tanımaları sağlanmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız