SAPANCA YILBAŞI

Sakarya iline bağlı olup özellikle kış aylarında balayı olarak tercih edilen bir yer olan Sapanca, bulunduğu konum ile de son derece tercih edilen bir yer olmaktadır. Hem doğal güzelliği hem de sakin ortamı ile şehir havasından uzaklaşmak isteyenler için vazgeçilmez bir yer haline gelmektedir. İstanbul’a 1.5 saat uzaklıkta olup, Sakarya’ya ise sadece 1 saat uzaklık mesafede bulunmaktadır. Kişilerin ister Sapanca Gölü’ne gitmeleri isterler ise Kartepe Kayak Merkezi’nde kalmaları tamamen kendi isteklerine bağlı olup, nasıl bir tatil geçirmek istediklerine bağlı olmaktadır.

Özellikle yılbaşı gibi kısa süreli tatillerde tercih edilen ve fazlası ile gidilen gözde yerlerden birisidir. İstanbul gibi büyük şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler Sapanca yılbaşı programlarından birini seçerek gecelerini renklendirebilirler. Otellerde hem rahat konaklama hem doğa ortamı hem de renkli aktiviteler ile eğlencelerine kaldıkları yerlerden devam edebilirler. Pek çok otel göl kenarında organizasyonlar düzenlemektedir. İstanbul’dan kalkan Sapanca yılbaşı turları ile belirlenen rehber eşliğinde sadece doğa ile iç içe huzurlu zamanlar geçirmek mümkün olmaktadır. Sadece göl kenarında değil, kişilerin isteklerine göre Kartepe Kayak Merkezi’nde de kar görüntüsü eşliğinde yılbaşı organizasyonlara katılabilirler. Ünlü sanatçıların da katıldıkları Kartepe Kayak Merkezi’nde hem teleferik ile dolaşarak hem de gece yapılan partiler ile gecelerin renklendirilmesi kaçınılmaz fırsatlar arasındadır. Kayak merkezinde yer alan otellerin çoğunda kulüp bulunmakta ve bununla birlikte Dj’ler eşliğinde de gece boyu eğlence devam etmektedir.

Dilerseniz sakin dilerseniz ise hareketli yılbaşı aktiviteleri Sapanca’da yer almaktadır. Kişilerin hafta sonları bile kafalarını dinlemek için gittikleri bu ilçede her türlü imkân sunulmuştur. Bu imkanlardan yararlanmak için kişilerin, mekanlarda yoğunluk olmadan yerlerini ayırtmaları yeterli olmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız